Ryzen 3 3200G ve MSI A320M Pro-E overclock

Astro

Decapat
Yer
Akhisar
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
MSI A320M Pro-E | Ryzen 3 3200G 3.5GHz | PowerColor Red devil Radeon™ RX 580 8 GB GDDR5 golden sample | Corsair Vengeance LPX 8 GB 3000MHz CL16 | Aerocool VX Plus 500W | Samsung HD321HJ HDD | James Donkey JD27FG1MS144 27" 144Hz 1ms | Casper 20hcsp 20" 60Hz 5ms | mouse: Razer Mamba t. E | klavye: Rampage KB-r 01 | kulaklık: Fantech HG14 captain 7.1 |

Sistemim bu şekilde. Overclock yapmak istiyorum. Bu işin ustası değilim. MSI Click BIOS var. Stok fan. Bana göre güzel bir MHz önerin, uygulayayım. Voltage falan da olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim bu şekilde. Overclock yapmak istiyorum. Bu işin ustası değilim. MSI Click BIOS var. Stok fan. Bana göre güzel bir MHz önerin, uygulayayım. Voltage falan da olursa iyi olur.
Merhaba Bu anakart ve İşlemciye sahip bir arkadaşım var. PC topladık fakat açılışta görüntü gelmiyor CPU ışığı yanıyor sizde böyle bir sorun oldu mu 3. Nesil işlemcileri bu anakart görmüyor mü update mi yapmamız gerekiyor bilginiz var mı ?
herhangi bilgisi olan var mı ?

Son düzenleme:
Merhaba bu anakart ve işlemciye sahip bir arkadaşım var. PC topladık fakat açılışta görüntü gelmiyor CPU ışığı yanıyor sizde böyle bir sorun oldu mu 3. nesil işlemcileri bu anakart görmüyor mü Update mi yapmamız gerekiyor bilginiz var mı?
Herhangi bilgisi olan var mı?

Muhtemelen CPU'ya arızalı ya oturtamamış olabilirsiniz bir temizleyin tozlarını falan sıfır olmasıda önemli değil herhangi bir toz parçacığı çalışmasını engelliyor olabilir sonra fanı güzelce sıkın.

CPU'da herhangi bir sorun yokmuş, BIOS güncellemesi için MSI servise tekrar gönderdik sorunsuz çalışıyor.

merhabalar bendede a320m pro-e var ryzen 3 3200g için hangi bios sürümü yüklemem gerekli şu an a10 9700 işlemci ile çalışıyo tek şansım var güncelleme için yardımcı olursanız sevinirim.

Geri
Yukarı