Ryzen 3 3200u HOI4 kaldırır mı?

Yusuffakagiz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bende R3 3200u işlemci ve 4 GB RAM var. Eğer RAM'i 8 yaparsam HOI4 son hız performansı nasıl olur? RAM frekansı 2400 galiba ama 2666 da olabilir.

Son hız performansı benim RX570 sistemimde bile berbat. 25 FPS falan oluyor son hızda. Oyun motoru sıkıntılı, o yüzden böyle. RAM 8 veya 16 yaparsanız(16GB önerimdir) ayarlara göre değişiklik göstererek oynanabilir.

RAM 8 GB olursa oynanır.
Tahminen kaç fps alırım. Facebook grubunda şöyle bi yorum var:" abi yıl 43 de rpde herkes +200 division olsun kasıyor mu? Kasmıyor mu ? Görürüz."
Son hız performansı benim RX570 sistemimde bile berbat. 25 FPS falan oluyor son hızda. Oyun motoru sıkıntılı, o yüzden böyle. RAM 8 yaparsanız ayarlara göre değişiklik göstererek oynanabilir.
Ekran kartı çok önemli mi bu oyunda. sonuçta düz harita grafik namına pek eser yok. Birde grafik kötüleştiren modlardan yapmayı planlıyorum.

Çift kanal 16 GB olursa daha iyi olur. Ama çift kanal 8 GB yeterli olacaktır. Grafik kartından ziyade işlemciye yük bindiren bir oyun. Hafifletici modlar ile oynayabilirsiniz.

Teşekkürler. İşlemcime güveniyorum 8 GB RAM alacak param yok ama bir 4 GB alacağım 2400 veya 2666 MHz'lik duruma göre. Bir de bunu okuyan arkadaşlar sistemlerini ve kaç FPS aldıklarını yazabilirler mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı