Ryzen 3 3300X Sistem 5150 TL'ye alınır mı?

.

.

.

Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol

.

Hayır RX 580'li bir sistem alınmaz. İşlemci iyi fakat sistem çok pahalı bu sistemi öneririm. GTX 1660S ekran kartlı 5208 TL. İlerde 8 GB RAM daha eklenirse canavar gibi bir sistem olur.

Aslında düşündüğüm başka bir sistem daha var gamegarajdan aquarius 5AN. Onun RAM'ini 16 GB yapıp ekran kartını da Palit GTX 1660 Super yaptım yaklaşık aynı fiyata geliyor. Performans konusunda ne düşünüyorsunuz gamegarajdan alınır mı hala emin değilim 2 sistem arasındayım. Aquarius 5AN 5000 lira

Screenshot_20200531-155130_Chrome.jpg

Aslında düşündüğüm başka bir sistem daha var gamegarajdan aquarius 5an. Onun RAM'ini 16 GB yapıp ekran kartını da Palit GTX 1660 Super yaptım yaklaşık aynı fiyata geliyor. Performans konusunda ne düşünüyorsunuz gamegarajdan alınır mı hala emin değilim 2 sistem arasındayım. Aquarius 5an 5000 lira.

Eki Görüntüle 578668

Güç kaynağı oldukça dandik görünüyor 80+ olmasına aldanmayın ve işlemci bu fiyata göre çok düşük kalıyor ileride bir yükseltme yapıldığında RTX 2060'ın üstüne çıkılırsa 1080P'de darboğaz yapar. Kasa fena değil ama malzeme kalitesi şüpheli. BIOSTAR anakartları hiç bilmiyorum kaliteli olabilir de olmayabilir de. SSD ve RAM iyi, açıkçası ben bu sistemi tercih etmezdim. Bir çok parçası düşük kalmiş.

Güç kaynağı oldukça dandik görünüyor 80+ olmasına aldanmayın ve işlemci bu fiyata göre çok düşük kalıyor ileride bir yükseltme yapıldığında RTX 2060'ın üstüne çıkılırsa 1080P'de darboğaz yapar. Kasa fena değil ama malzeme kalitesi şüpheli. BIOSTAR anakartları hiç bilmiyorum kaliteli olabilir de olmayabilir de. SSD ve RAM iyi, açıkçası ben bu sistemi tercih etmezdim. Bir çok parçası düşük kalmiş.

PSU'su FSP'nin imiş. Crucial kötü bir marka mı?

Sizce bu sistem mi yoksa İtopya'daki mi?

İptal edip etmemeniz sizin bileceğiniz iş. Bu aralar stokları sıfır diyebiliriz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izleyip kendiniz karar verin. Eğer Vatan'la arasında çok fiyat farkı yoksa iptal edip Vatan'dan alabilirsiniz. Ben sorun yaşamıyorum. Sipariş ettiğim gün anında kargoya veriliyor. Cuma günü verdiğim sipariş Cumartesi öğlen elime ulaştı.

Bu arada iadesi gelmeyen varmış, iptal edeceksiniz bunu da göz önünde bulundurun.
Bu arada İtopya'ya dolandırıcı diyenler var. Bu ne kadar doğrudur?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı