Ryzen 3. nesil yayıncı PC toplama

Bütçe
10000 TL-20000 TL
İncehesap, Hepsiburada gibi mağazalar güvenilirdir. Vatan'da başınız ağrır.

Neden Vatan'ı bu kadar kötülüyorsunuz? Anlayamadım. Bir sıkıntı çıktığında İncehesap ve Hepsiburada müşteri hizmetleri çok mu iyi ilgileniyorlar. Zannetmiyorum.

Neden Vatan'ı bu kadar kötülüyorsunuz? Anlayamadım. Bir sıkıntı çıktığında İncehesap ve Hepsiburada müşteri hizmetleri çok mu iyi ilgileniyorlar. Zannetmiyorum.

Dostum yazdığın yerlerden alışveriş yapmadığın belli. Tecrübemiz var ki söylüyoruz. 3 hata ile gönderdiğim PC'yi sadece 1 tanesini yarım yamalak yaparak gönderdiler.

Sıkıntı yaşayan çok çünkü. İncehesaptan 1, Hepsiburadadan 4-5 Trendyoldan ise onlarca alışveriş yaptım bir sıkıntı çıkmadı.

Dostum yazdığın yerlerden alışveriş yapmadığın belli. Tecrübemiz var ki söylüyoruz. 3 hata ile gönderdiğim PC'yi sadece 1 tanesini yarım yamalak yaparak gönderdiler.

Ne hatası vardı peki?

İnceHesap hazır PC satan bütün teknoloji marketlerinden daha iyi. Her şeyleri gayet hızlı. Müşteri hizmetleri sizinle güzelce ilgileniyor. Aldığım PC'yi o kadar fazla sarıp sarmalamışlardı ki, 20 metreden atsan hiçbir şey olmaz.

İnsan 13-14 yaşındayken her şeyi çok iyi bildiğini sanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı