Ryzen 3 ve 2200G GTX 1080 Ti Sistem Toplama

Doğukan Seyfi

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Aklımda İtopya sitesinin şu hazır sistemi var: DA-G1/R3 2200G/Asus GTX1050Ti Cerberus/8GB DDR4/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA kasayı görüntüsünü sevmediğim için Corsair Carbide SPEC-ALPHA ile değiştirdim. Değiştirilmemiş halinde kasanın yanında 600w +80 Bronz Corsair PSU da geliyor ancak ben kasayı değiştirdiğimde sepet bölümünde şöyle bir ekran karşıma çıkıyor:

1 x CORSAIR Carbide Serisi SPEC-ALPHA Siyah/Kırmızı MidT ATX Gaming Kasa
1 x Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 7200Rpm 64MB 210Mb/s okuma Harddisk
1 x Asus PRIME B350M-A AMD Çipset B350 Soket AM4 DDR4 3200MHz(O.C) HDMI USB 3.1 Anakart
1 x AMD Ryzen R3 2200G Soket AM4 3.5GHz 6MB Önbellek 65W 4 Çekirdek Vega 8 GPU İşlemci
1 x ASUS Cerberus GeForce GTX 1050 Ti OC Edition 4GB GDDR5 128Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı
1 x CORSAIR 8GB DDR4 3000MHz CL16 Siyah Vengeance LPX Single Kit Ram
1 x ASUS VP228QG 21,5" 1ms 75Hz HDMI,DP,VGA FreeSync 1920x1080 Full HD Gaming Monitör

Herhangi bir PSU belirtilmemiş. Şimdi sorum şu: Ben siparişi verdikten sonra site ekstra ücret talep eder mi power supply için? Bu arada bu haliyle 3.714 TL tuttu sistem. Şimdiden teşekkürler. Ayrıca sistem hakkında herhangi bir öneri veya uyarınız olursa lütfen paylaşın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Montaj yapabileceğimi sanmıyorum. Yapabileceğimi düşünsem çeşitli yerlerden alırdım parçaları.

Toplama pc'de montaj işin en keyifli tarafıdır. Bir kaç kez video izlemeniz bile yeterli olacaktır. Yinede kendinize güvenmiyorsanız dediğim parçaları topladığınız siteden de alabilirsiniz.

Toplama pc'de montaj işin en keyifli tarafıdır. Bir kaç kez video izlemeniz bile yeterli olacaktır. Yinede kendinize güvenmiyorsanız dediğim parçaları topladığınız siteden de alabilirsiniz.
İnanır mısınız bilmem ama kendime bu konuda güvenim sıfır. Biraz kolaya kaçmak oluyor ancak, sistemi aldığım firmanın benim için montajı yapması ve güncellemeleri yapması beni rahatlatıyor.

Sinerji sitesinden de istediğiniz parçaları dizmenizi tavsiye ederim. Uygun fiyata gelirse oradan alırsınız. Montaj hizmeti de alırsanız montaj ve testleri yapılıp gönderilir. Monitör orda yoksa bile en uygun satan diğer güvenilir sitelere bakıp ayrı alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı