Ryzen 3550H vs Ryzen 3700U

Wasd00

Centipat
Bu işlemciden sizce hangisi daha iyi? Ayrıca 3550H'ta entegre Vega 8 var. 3700U da ise entegre Vega 10 var.

Son düzenleyen: Moderatör:
3550H, CPU Benchmark skorlarında 8K civarında bir puan almış. 3700U ise 7K civarında. Ancak oyun performansında hemen hemen kafa kafaya gideceklerdir.

Ayrıca Vega 10 , Vega 8 ve GTX 1050 3GB peki bu kartlardan sizce hangisi iyidir
3550H, CPU Benchmark skorlarında 8K civarında bir puan almış. 3700U ise 7K civarında. Ancak oyun performansında hemen hemen kafa kafaya gideceklerdir.

Bu iki ürün arasında seçim yapacam
Fikirlererinizi gerçekten merak ediyorum çünkü bu fikirlere göre bir karar verecem . O yüzden yanlış karar verip te almak istemiyorum sizden gelen fikirlerle kararımı oluşturacam. Şimdiden teşekkürler her fikir için

Son düzenleme:
Ayrıca Vega 10 , Vega 8 ve GTX 1050 3GB peki bu kartlardan sizce hangisi iyidir

Bu iki ürün arasında seçim yapacam
Fikirlererinizi gerçekten merak ediyorum çünkü bu fikirlere göre bir karar verecem . O yüzden yanlış karar verip te almak istemiyorum sizden gelen fikirlerle kararımı oluşturacam. Şimdiden teşekkürler her fikir için
HP modelin 1650'li versiyonunu kullanıyorum memnunum. Öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı