Ryzen 3600 RX 570 sistem toplama

Ekran kartı, işlemciye göre çok düşük kalmış. Kasadaki PSU güzel ancak kendisi değil, önündeki mesh panel küçücük, yanlarına ızgara koymuşlar ancak düzgün hava çekemiyor ve içinden sadece 1 tane fan çıkıyor. Parçalar çok çok pahalı, en ucuz yerlerden toplarsanız çok daha ucuza gelir. O bütçeyle RTX 2060 bile koyabilirsiniz.

Bütçe nedir hocam? Maksimum kaç TL verebilirsiniz? Monitör dahil sanırım değil mi?
Monitör dahil 8000
Ekran kartı, işlemciye göre çok düşük kalmış. Kasadaki PSU güzel ancak kendisi değil, önündeki mesh panel küçücük, yanlarına ızgara koymuşlar ancak düzgün hava çekemiyor ve içinden sadece 1 tane fan çıkıyor. Parçalar çok çok pahalı, en ucuz yerlerden toplarsanız çok daha ucuza gelir. O bütçeyle RTX 2060 bile koyabilirsiniz.
Fikirlerinizi bekliyorum

7820TL.

Neoforza 8gb 3200mhz Cl16 1.35v Ddr4 Gamıng Sogutuculu Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ( 2 adet )

6877.51 TL

Hocam monitörler hakkında hiçbir bilgim olmadığı için monitör seçimini size bıraktım.

altında 144hz monitör seçeneğiyle 6800'e bu işi çözersin dostum şimdiden hayırlı olsun 1601289194488.png

Yeni konular

Geri
Yukarı