Ryzen 3600 sistem toplama

İsa Takmaz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.
R5 3600, 5700XT veya 2060 Super'li sistem düşünüyorum. Bu işlemci ve ekran kartına idealde anakart. Ama aynı zamanda olabildiğince uygun. Hazır veya toplanabilen bir sistem önerir misiniz 144 Hz monitörüm var. Sadece kasa. Bütçem çok yok imkan yaratmaya çalışıcam.

Arkadaşlar selam.
R5 3600, 5700XT veya 2060 Super'li sistem düşünüyorum. Bu işlemci ve ekran kartına idealde anakart. Ama aynı zamanda olabildiğince uygun. Hazır veya toplanabilen bir sistem önerir misiniz 144 Hz monitörüm var. Sadece kasa. Bütçem çok yok imkan yaratmaya çalışıcam.
Bütçenizi söylemeniz lazım ki toplayabilelim.

Arkadaşlar selam.

Eğer 5700XT alırsan çok kaliteli 750W PSU almanı öneririm. Çünkü 750W altı dandik PSU'larda 5700XT ciddi sorunlar çıkarıyor. Alttaki PSU'yu öneririm.
High Power 750W 80+ GOLD Performance GD Aktif PFC Güç Kaynağı (HP1-J750GD-F12S) - Güç Kaynağı - PC Bileşenleri | Teknobiyotik

Vatan Bilgisayar üzerinden toplayabilirim, bir sıkıntı yaşarsanız gidersiniz ilgilenirler ama öncelikli olarak detaylandırırsanız sizin istekleriniz üzerine bir kasa toplayabiliriz, burada kendimde dahil olmak üzere bu işin ehli insanlar var. Örneğin ne tarz oyunlar oynarsınız FPS mi yoksa grafik odaklı mı yoksa dengeli mi bunu belirlerseniz sistemde sizin isteklerinize uyum sağlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı