Ryzen 3600 sisteme 1080p 60 FPS için ekran kartı önerisi

Siz öyle diyorsanız vardır bir bildiğiniz.

Ben olsam 2K monitörle kullanırdım valla ben hem konsol oyuncusu hem de orta seviye bir PC oyuncusu olduğum için FPS'e değil de grafiklere bekıyorum. Tabii bakış açısı ama.

2K oyun için Max 1.5 yıl ömrü olan bir kart 1080P için yaklaşık 7 8 yıllık ömrü var medium ayarlarda O.C ile High-medium arası 7 8 yıllık ömrü var.

2K oyun için Max 1.5 yıl ömrü olan bir kart 1080P için yaklaşık 7 8 yıllık ömrü var medium ayarlarda O.C ile High-medium arası 7 8 yıllık ömrü var.
Haklısın.Ama ilk 2K da kartının keyfini sürer sonra ayar düşürür bana kalırsa.Belirttiğim gibi tercih meselesi.Ben Ultrada oynadığımda öyle bir haz alıyorum ki.Rx 570 im çoğu oyunu ultra 30fps oynatıyor ve beni tatmin ediyor.Kimisi low 144 fps sever,renkler ve zevkler tartışılmaz.

Kesinlikle RX 5600 XT öneririm. Bütçenize göre Sapphire Pulse modelini tercih ederim yerinizde olsam. Fiyatı 2500 TL civarı şu an.

Bu arada aklınızda bulunsun diye yazıyorum MSI Mech OC modeli 2339 TL. Yanında 40 dolar Steam kod veriyor. Yani 2000'e getirmiş olursunuz. Ama kart 12Gbps ve sanırsam VRM soğutucuları yok. Sapphire kadar uzun ömürlü olmaz. Sapphire 1-2 voltaj ayarıyla ve VBIOS Update ile daha düşük sıcaklıkta çalışan RX 5700'e dönüşebiliyor. Şu downloading Graphics Card meme i gibi bir şey oluyor

Geri
Yukarı