Ryzen 3600 sisteme 1080p 60 FPS için ekran kartı önerisi

Bu arada aklınızda bulunsun diye yazıyorum MSI Mech OC modeli 2339 TL. Yanında 40 dolar Steam kod veriyor. Yani 2000'e getirmiş olursunuz. Ama kart 12Gbps ve sanırsam VRM soğutucuları yok. Sapphire kadar uzun ömürlü olmaz. Sapphire 1-2 voltaj ayarıyla ve VBIOS Update ile daha düşük sıcaklıkta çalışan RX 5700'e dönüşebiliyor. Şu downloading Graphics Card meme i gibi bir şey oluyor
Mech GP ise alabilirsiniz ama GP kodu yoksa almayın.

RDR 2 örneğine takılmayın, dediği doğru aslinda RDR 2 Ultra ayarlarda 50 FPS civarı geziyor 60 veremez belki ama birkaç ayarı High veya medium yapabilirsinn çok sorun olmaz bence, 2500 lira fiyatı var, F-p olarak gerçekten harika bir kart.

Hocam bütün oyunlar için Ultra ayar ucuz bir kart zor olur. Ben bazı videolar izledim mssa falan kapatıyorlar. Bunlar etki eden faktörler. Yanlış ise düzeltin.

Bu arada kişisel düşüncem Pulse dışında 5600XT almayın bence, takip ettigim kadarıyla en sorunsuz model.

XFX'de fena değil. Bence 14Gbps modellerin hepsi alınabilir. Sadece Mech OC ve ASUS TUF'dan uzak durunuz.(ASUS TUF modeli yenilendi fakat hala elinde kalanları satanlar olabilir dikkat edin. Evinizde uçak motoru sesleri duymak istemiyorsanız uzak durun.)

Hocam bütün oyunlar için Ultra ayar ucuz bir kart zor olur. Ben bazı videolar izledim mssa falan kapatıyorlar. Bunlar etki eden faktörler. Yanlış ise düzeltin.
Fiyatı ucuz hocam kendi değil,texture ultra olsun gerisini High belki rdr 2 gibi ağır oyunlarda bir iki ayar medium yapsanda olur,hepsinde 60 fps alırsın diye düşünüyorum bu kartta.2500 liraya başka alan varsa bu değeri buyursun,tabi arkadaşın illa hepsi ultra olacak takıntısı varsa olmaz.
XFX'de fena değil. Bence 14Gbps modellerin hepsi alınabilir. Sadece Mech OC ve ASUS TUF'dan uzak durunuz.(ASUS TUF modeli yenilendi fakat hala elinde kalanları satanlar olabilir dikkat edin. Evinizde uçak motoru sesleri duymak istemiyorsanız uzak durun.)
Olabilir,daha ucuzu olmadığı sürece ki yoktur,pulse alınmalı bence.

Geri
Yukarı