Ryzen 3600X S sistem PUBG anlık FPS düşüşü

serran

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, bu sorunu 3.kez yaşamaya başladım ve değerleri yakalayabilmek için program kullandım değerleri sizlere gösterebilmek adına. Bu sorunu ekran kartı driverini ve son gelen Windows güncellemesinden önce de yaşadım sonra güncelleyip denedim yine oldu. Steam PUBG oynarken her el bu sorun olmuyor 10 elde 1 ya oluyor ya olmuyor fakat bunun sebebi ne bir türlü çözemedim oyun anında FPS anlık olarak 150 veriyorsa direkt yarıya düşüyor ve takılarak kasıyor düzelmesi 10 saniyeyi buluyor, böyle bir şey ilk defa başıma geliyor bilgisayarımda tek oyun yüklü virüs bulunmamaktadır. Yardımcı olur musunuz?
  • Monitör: GamepowerX20 1ms 165 Hz.
  • Ryzen 5 3600X.
  • ASUS TUF B450M PRO GAMING.
  • High Power 600W 80+ Gold performance GD aktif PFC güç kaynağı.
  • Gigabyte RTX 2060.
  • Samsung EVO 970 500GB - 3500.3200.
  • G.Skill 3600 MHz CL 18- 2x8GB.

aaa.PNG

ffghfgh.PNG

fghgjhhjfk.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Stres testine pek sokmak istemiyorum yani ben pek sağlıklı bulmuyorum sistemi zora sokmayı.Oyundan kaynaklı olduğunu sanmıyorum.

İşlemciyi Cinebench testine, ekran kartını da Furmark testine sokun o zaman. Performansını öğrenmek ve aynı modellerle karşılaştırmak için iyi olur.

İşlemciyi Cinebench testine, ekran kartını da Furmark testine sokun o zaman. Performansını öğrenmek ve aynı modellerle karşılaştırmak için iyi olur.
Performans testlerine sokmak istemiyorum bilgisayarı, anlamadığım nokta genelde bu programla hani sorunu takip edin derlerdi sorunun ne olduğu bu sefer anlaşılmıyor.
Driverları silip yükleyin.
2 Kez yaptım hocam.

Geri
Yukarı