Ryzen 3700X MSI RTX 2060 bilgisayar bazen açılmıyor

3600mhz yaparken voltaj ayarlarıyla oynadın mı? Eğer 3600mhz yükselttikten sonra bu sorun oluştuysa kasanın fişini çekip içindeki bios pilini çıkar ve bir süre bekle sonra pili takıp tekrar çalıştırmayı dene. Eğer yine çalışmazsa anakart üzerinde clear cmos jumper blularak videodaki işlemi gerçekleştir çalışacaktır mekinen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır voltaj ayarlarıyla oynamadım. Bios'un fotoğraflarını atayım mı buraya. belki yanlış bir şey vardır.

BIOS güncellemek için FLASH mı yapmak gerekiyor daha önce yapmadığım bir işlem, başka yöntemi var mı?
Bu video da anlatıyor ben FLASH harici başka yöntem bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Bu video da anlatıyor ben FLASH harici başka yöntem bilmiyorum.

bios fotograflarına bakar mısınız bi sorun gözüküyo mu yoksa bios güncelleme yapacağım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı