Ryzen 4000 serisi ne zaman çıkacak?

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar internette bir sürü habere baktım fakat bulamadım. Hep virüsden önce bulduğm haberler. Ne zaman çıkar bu seri? Ayrıca 2. nesilden ucuz olacak diyorlar. Sizce beklemeye değer mi?

Şu an Amazon'dan 1359 TL'ye 3600 işlemci sipariş etmiş durumdayım. Bunu iptal mi edeyim yoksa daha sonra al sat mı yapayım?

Tahminler eylül-Ekim arası fakat kesin bilgi yok. Şu sıralar AMD boş durmuyor, 3. nesil R3 işlemciler, XT serisi, 4000 mobil işlemciler ve 4000 serisi APU'lar çıktı. Sıra yavaş yavaş zen 3 işlemcilere geliyor.

Dostlar internette bir sürü habere baktım fakat bulamadım. Hep virüsden önce bulduğm haberler. Ne zaman çıkar bu seri? Ayrıca 2. nesilden ucuz olacak diyorlar. Sizce beklemeye değer mi?

Şu an Amazon'dan 1359 TL'ye 3600 işlemci sipariş etmiş durumdayım. Bunu iptal mi edeyim yoksa daha sonra al sat mı yapayım?

Ürünün linkini atabilir misin?

Ryzen 4000 serisi çıktığında büyük ihtimal Ryzen 5 4600 bu kadar ucuza satılmayacak. Üstüne bir de dolar da artarsa doların artışı ile birlikte Ryzen 5 3600 gene aynı fiyatlarda satılmaya devam edilecek. O yüzden ne kadar erken alabilirsek, o kadar iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı