Ryzen 5 1400 ve RX 580 fps sorunu

Crossover17

Hectopat
Arkadaşlar dün içinde Ryzen 5 1400 ve RX 580 olan hazır sistem sipariş ettim. Sadece rekabetçi oyunlar oynadığım için bu sistemi sipariş ettim. Fakat LOL ü kurduğumda 100 ila 120 fps arası alıyorum. Bütün ayarlar ortada ve gölge vs. şeyler kapalı. Test videolarını izlediğimde fps 144'ü geçiyordu hep. Acaba sorun ne olabilir aygıt yöneticisinde bütün donanımlar güncelli.
Daha cs go vs. test etmedim morallerim acayip bozuk. Sipariş ettiğim kasa link aşağıdadır.

Adamların hazırladığı test videosunu tekrar izle. Onlar da zaten 100-120 FPS arası alıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adamların hazırladığı test videosunu tekrar izle. Onlar da zaten 100-120 FPS arası alıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@helvaci dostum ama o ultrada herşey full oynuyor ben kısıyorum 144 almak için. Eminim bende ultra yapsam dahada düşer.

Çok az daha düşüyor. Ama benim burda demek istediğim bu sistem ile lolde rahat 144 hz nasıl alamıyoruz. Nasıl çözebilirim acaba sizin bir bildiğiniz var mı?

Sistem sıfır ve güncel. Bu durumda yapılacak bir şey yok yani ne diyeyim. Aldığın yere sor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı