Ryzen 5 1500X ve GTX 1050 Ti Sistem Toplama

Bütçe 4000 tl dostum
Sıfır alacağım dostum
white wolf 200 tl in 1000 tl artır diyosun yani çok dengeli oldu gerçekten. O kadar param olsa zaten gidip 1060 alırım biraz mantık lütfen.

Bütçeyi arttırabilirsen 1050Ti yerine 1060 3GB alabilirsin. BIOS güncellemesi yapılması lazım karta onu belirtirsen yaparlar. Sistem sinerjiden toplandı.
3E198915-57FA-434B-BC81-FEA1A60F0659.jpeg

Tamam dostum o konuda da ikna oldum. Kasayı çok beğenmedim onu değiştiririm ancak kafamı şu çok kurcalıyor. Şimdi benim aldığım ram 3000mhz olacak. Aldığım anakart ram frekansı desteği 3000mhz 3200mhz OC ile ben söylediğin anakart ve ram ile ramimi 3000mhz'de çalıştırabilecek miyim? İnternette gördüğüm kadarıyla böyle sorunlar var.

Bende B350 anakart var. RAM 2933MHz olarak çalışıyor sen de bu frekansta çalıştırabilirsin. Kasa güzel bence güç kaynağını daha iyi bir model alabilirsin onun yerine.

O zaman tamamdır. Ancak kasayı hem önde hem arkada toplam 3 fanlı almayı düşünüyorum ayrıca kırmızı veya rgb olursa iyi olur araştırcam onu biraz. Öneri var mı başka kasayla ilgili?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı