Ryzen 5 1500X ve GTX 1050 Ti sisteme 600W PSU yeter mi?

NERLD

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemi sipariş ettim sayılır. Özellikler şöyle:
  • Ryzen 1500x İşlemci
  • Corsair Vengeance Lpx 16 GB RAM
  • Asus Prime B350 Plus Anakart
  • MSI GTX 1050 Ti Gaming X 4 GB
  • Dark N10 Kasa
  • WD Blue 1 TB Harddisk
  • Ve Akasa Viper 600 W 80+ Bronze PSU
Kabloları yeterli mi? Sıkıntı çıkarır mı?

Değer yeterli fakat 1 tane 6+2 PCI-E kablosu var. Daha yüksek ekran kartına geçtiğinizde takamayabilirsiniz, ek kablo kullanmanız gerekir.

Hocam ben daha simdi konu baslatamadigim icin soruyorum. Hocam babamdan ben bir oyun bilgisayari istedim. Babam bana vatandan lenovo ideapad 310 aldi pc nin ozellikleri soyle
8gb ddr4 ram
İ5 7200u
Nvida gt 920m
Intel hd graphics 620
1 tb hdd
Hocam ben bu sistemde hangi oyunalri oynayabilirim ?

Değer yeterli fakat 1 tane 6+2 PCI-E kablosu var. Daha yüksek ekran kartına geçtiğinizde takamayabilirsiniz, ek kablo kullanmanız gerekir.
Sağolun hocam.
Hocam ben daha simdi konu baslatamadigim icin soruyorum. Hocam babamdan ben bir oyun bilgisayari istedim. Babam bana vatandan lenovo ideapad 310 aldi pc nin ozellikleri soyle
8gb ddr4 ram
İ5 7200u
Nvida gt 920m
Intel hd graphics 620
1 tb hdd
Hocam ben bu sistemde hangi oyunalri oynayabilirim ?
Yeni aldıysanız iade edin kesinlikle. O fiyata masaüstü bilgisayar toplamak daha iyi olur.

Tüketici haklarına başvurup iade edin. Ama çabuk olun iade süresi dolmasın. Performans için ccleaner gibi sistemi optimize edici programlar yükleyebilirsiniz. Yeni konu açın yardımcı olurlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı