Ryzen 5 1600 12NM nereden alınabilir?

Konu balta yedi :D neyse sağ olun arkadaşlar söyleyebileceğinizi söylemişsiniz. İtopyadan alırsam ya cukkaya gelirsek diye tereddüt ediyorum. Buna da 14 yazmışlar yorumlara 12nm geldi demişler ne yapayım

Konu balta yedi :D neyse sağ olun arkadaşlar söyleyebileceğinizi söylemişsiniz. İtopyadan alırsam ya cukkaya gelirsek diye tereddüt ediyorum. Buna da 14 yazmışlar yorumlara 12nm geldi demişler ne yapayım
10 20 TL için riske girme attığım linkten al.

İstersen işini garantiye al.

Hocam 14 yazmışlar ama arkadaş 12 geliyor demiş umarım 12 gelir sana. Ben risk almayacağım sanırım.
Geçenlerde burada bir konu açılmamış mıydı? Kullanıcı incehesapın müşteri hizmetleriyle görüşmüş, 12nm yollandıklarını söylemişler. Yanlış mı hatırlıyorum? Hatta gönderiyi bulabilirsem düzenleme olarak eklerim.
Hocam 14 yazmışlar ama arkadaş 12 geliyor demiş umarım 12 gelir sana. Ben risk almayacağım sanırım.
Nokta.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı