Ryzen 5 1600 AF için anakart tavsiyesi

Røni

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, başlıkta da belirttiğim üzere yeni aldığım R5 1600 af işlemcim için 550 TL civarında anakart önerir misiniz? Hız aşırtma yapılsa bile 3.9 ya da 4GHz kabulümdür, takıntım yok. Sadece M.2 yuva ve yüksek RAM frekanslarını desteklemesi önemli benim için. Ben şahsen ASUS Prime B450M-K ile MSI B450M-A PRO Max arasında kaldım. Sizin bu ikisinden veya farklı bir tavsiyeniz olur mu? Nedeniyle birlikte açıklarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 400₺'ye b450m-s2h işinizi görür. 3.9 GHz'de 1.225V vererek stabil bir şekilde kullanıyorum aynı işlemciyi, 70 dereceyi geçmiyor oyunlarda.

Biraz bütçeni aşıyor ama attığım anakartı almanı şiddetle öneririm.

Hocam tavsiyeniz için teşekkürler, şöyle bir durum var. Daha düşük fiyata daha kaliteli markaların mATX modelleri mevcutken neden bu anakart?

Yorumunuz için teşekkürler ama neden bu anakart ve fiyatına göre özellikleri pek iyi görünmüyor açıkçası.

Hocam 400₺'ye b450m-s2h işinizi görür. 3.9 GHz'de 1.225V vererek stabil bir şekilde kullanıyorum aynı işlemciyi, 70 dereceyi geçmiyor oyunlarda.

Hocam bu anakart girişin de giriş seviyesi değil mi ya? 😄 Açıkçası bütçem varken az daha iyi bir anakart alıp ileriye dönük upgrade kapısını da açık bırakmak istiyorum. Msi ve asusun mATX modelleri nasıl?

Hocam tavsiyeniz için teşekkürler, şöyle bir durum var. Daha düşük fiyata daha kaliteli markaların mATX modelleri mevcutken neden bu anakart?

Yorumunuz için teşekkürler ama neden bu anakart ve fiyatına göre özellikleri pek iyi görünmüyor açıkçası.

Hocam bu anakart girişin de giriş seviyesi değil mi ya? 😄 Açıkçası bütçem varken az daha iyi bir anakart alıp ileriye dönük upgrade kapısını da açık bırakmak istiyorum. Msi ve asusun mATX modelleri nasıl?
Ben öyle bir anakart görmedim hangi anakart olduğunu söylerseniz karşılaştırma yapabiliriz.

Merhabalar, başlıkta da belirttiğim üzere yeni aldığım R5 1600 af işlemcim için 550 TL civarında anakart önerir misiniz? Hız aşırtma yapılsa bile 3.9 ya da 4GHz kabulümdür, takıntım yok. Sadece M.2 yuva ve yüksek RAM frekanslarını desteklemesi önemli benim için. Ben şahsen ASUS Prime B450M-K ile MSI B450M-A PRO Max arasında kaldım. Sizin bu ikisinden veya farklı bir tavsiyeniz olur mu? Nedeniyle birlikte açıklarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.
Gösterdiğin anakartlar çok farklı kartlar değil. Senin de istediğin gibi ikisininde mhz değeri yüksek. Ama senin yerinde olsam Asus alırdım. Umarım senin için de mantıklı bir seçimdir. 🙂🙏

Vatan da kampanya vardı mağaza stokları arada bı yapiyolar MSI b450 gaming plus 570 lira takip et son baktığımda bir kaç mağazasında daha vardı olmayan mağazadan bile ücretini ödeyip başka mağazadan ürünü istiyorlar

Şuan itibari ile 754 lira satış fiyatı var ara ara kontrol sağlayın 570 lira indirime gidiyor belirli saatlerde 570 lira oluyor zaten çok az mağazasında kalmis

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı