Ryzen 5 1600 AF için RAM önerisi

aliunbeaten

Centipat
Yer
Azerbaycan
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Sisteme RAM almak istiyorum. Büdcem 8 GB RAM için 300-350 TL civarı. Ürün linkini, MHz ve CL değerlerini de söylerseniz sevinirim. Saygılar.
Sistem.

Ekran kartı RX570.

İşlemci-AMD Ryzen 5 1600 AF

PSU-Gigabyte PB-500 500W.

Anakart-Gigabyte B450M DS3h.

HDD-Seagate Barracuda 1TB 7200 RPM 64MB cache SATA 6.0Gb/s 3.5-inch.

RAM-

Kasa-deepcool e-Shield.

Ve 8 GB yetersiz demeyin. Benim için yeterli sonralarda upgrade ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkürler.Bunun yani sıra aşağıda belirtdiğim modeli tavsiye edermisiniz?

Ve konu dışı birşey sorucaktım.Sizin gibi linki 'bu' olarak belirtmek istiyorum.Bu yazıyım ve ona tıklayınca ürüne gitsin bunuda anlatırsanız sevinirim.
Bunlarda gayet iyi duruyor, ileride 16 yapmak isterseniz aynısından almanız gerekecek bu arada. Link belirtme için ilk kelimenizi seçiyorsunuz sonra resimde belirttiğim yere basıp linki yapıştırıyorsunuz bu kadar. Alternatif olarak Gskill RipJaws'ada bakılabilir. Ryzen işlemcilerde ram hızı performansıda etkiliyor bu yüzden bütçeniz ve anakartınız destekliyor ise 3000Mhz değilde 3200, 3600Mhz veya üstü almaya çalışın derim.
hm.png

Bunlarda gayet iyi duruyor, ileride 16 yapmak isterseniz aynısından almanız gerekecek bu arada. Link belirtme için ilk kelimenizi seçiyorsunuz sonra resimde belirttiğim yere basıp linki yapıştırıyorsunuz bu kadar. Alternatif olarak Gskill RipJaws'ada bakılabilir. Ryzen işlemcilerde RAM hızı performansıda etkiliyor bu yüzden bütçeniz ve anakartınız destekliyor ise 3000MHz değil de 3600MHz veya üstü almaya çalışın derim.
Eki Görüntüle 548360

Hocam sağ olun yukarıdaki RAM'i alıcağim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı