Ryzen 5 1600 AF sistem için ekran kartı önerisi

Bütçe
6100
DDR4-2400MHz X2.

Bu işlemciler böyle takozun da takozu ramler ile pek performans gösteremiyor.

En az bi 3200mhz ram kiti taksan, fps dalgalanma aralığın epey kısalacak. Daha akıcı stabil performans elde edeceksin. Ayrıca darboğaz oranın da gerileyecek.

Ekran kartı tavsiyem 2060 falan hiç gerek yok derim. 6600xt bulabilirsin indirimleri takip edersen. İşlemcini de başka zaman bütçe olduğunda yükseltirsin. Yatırım olmuş olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DDR4-2400MHz X2.

Bu işlemciler böyle takozun da takozu ramler ile pek performans gösteremiyor.

En az bi 3200mhz ram kiti taksan, fps dalgalanma aralığın epey kısalacak. Daha akıcı stabil performans elde edeceksin. Ayrıca darboğaz oranın da gerileyecek.

Ekran kartı tavsiyem 2060 falan hiç gerek yok derim. 6600xt bulabilirsin indirimleri takip edersen. İşlemcini de başka zaman bütçe olduğunda yükseltirsin. Yatırım olmuş olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tşkler anladım ne demek istedğini fakat şuan ram ile pek bi sıkıntım yok elimde gtx 1050 var bunu hemen değiştirmek istiyorum eskidi ilerde alırım yeni ramler

RX6600 ne yazzıki almam heleki dediniz model Sapphire Pulse çok ısınıyor siyah ekran olayları filan çokmuş aklımda olan şu an RTX 2060 ya da GTX 1660 Super'ya da bir tık fazla para koyup RX6600 farklı model

İleride ben yine işlemcide alırım diyosanız ekran kartını RX6600 alabilrisiniz. Bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama GTX 1660 Super'de size her oyunu oynatır.

Geri
Yukarı