Ryzen 5 1600 AF sistem nasıldır?

recaii

Hectopat
Makaleler
1

RAM'leri Gaming gecesinden 2x8 728 TL'ye (aldım iade edebilirim)

Total = 3356 TL tutuyor.

Ekran kartı fiyatları düşene kadar da elimdeki GT 730 ile idare edeceğim. Sizce bu dönemde bu sisteme bu fiyat verilir mi? Çip krizi, mining sorunu gibi bizim ülkenin sorunu olmayan şeylerin geçmesini beklemeli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

RAM'leri Gaming gecesinden 2x8 728 TL'ye (aldım iade edebilirim)

Total = 3356 TL tutuyor.

Ekran kartı fiyatları düşene kadar da elimdeki GT 730 ile idare edeceğim. Sizce bu dönemde bu sisteme bu fiyat verilir mi? Çip krizi, mining sorunu gibi bizim ülkenin sorunu olmayan şeylerin geçmesini beklemeli mi?
Olmamış.

NVMe SSD aşırı gereksiz, PSU'yu da FSP Hydro K 500W yapabilirsiniz.

Neden?
NVMe SSD aşırı gereksiz, PSU'yu da FSP Hydro K 500W yapabilirsiniz.
Nvme ssd neden gereksiz 290 tl olan sata ssd yerine tercih ettim siz ne önerirsiniz?
R5 1600' e 1047 TL verecek misiniz gerçekten 🙂
Sizce kaç tl yi hak eden bir işlemci ben de tek sorunu o parçada yaşıyorum zamanında 600 tl imiş ve günümüzde bandında daha iyi işlemci yok.
PSU hariç iyi ekran kartı bekle aynen.
300'ü aşmayacak psu öneriniz nedir?

Son düzenleme:
Neden?

Nvme ssd neden gereksiz 290 tl olan sata ssd yerine tercih ettim siz ne önerirsiniz?

Sizce kaç tl yi hak eden bir işlemci ben de tek sorunu o parçada yaşıyorum zamanında 600 tl imiş ve günümüzde bandında daha iyi işlemci yok.
Günlük bir kullanıcı olarak kullanacağınız için, SATA SSD ile NVMe SSD'nin farkını hissetmezsiniz bile. Apacer Panther veya Patriot Burst tercih edebilirsiniz.

Geri
Yukarı