Ryzen 5 1600 ekran kartı önerisi

O mantığa göre kimse sıfır kart almasın?¿
Bu mantığa göre herkes neye ihtiyacı varsa ve neye ulaşabiliyorsa kesişimlerini alsın.
İhtiyacım olmayan şeyler: Grafik kartı garantisi. Grafik kartları bir anda patlayıp ölen bileşenler değil, çoğu zaman sadece fanlarında sorun çıkıyor. Bununla baş edemeyecek veya etmek istemeyen insanlar sıfır garantili orjinal yanardöner istediğini alabilir.

Bu mantığa göre herkes neye ihtiyacı varsa ve neye ulaşabiliyorsa kesişimlerini alsın.
İhtiyacım olmayan şeyler: Grafik kartı garantisi. Grafik kartları bir anda patlayıp ölen bileşenler değil, çoğu zaman sadece fanlarında sorun çıkıyor. Bununla baş edemeyecek veya etmek istemeyen insanlar sıfır garantili orjinal yanardöner istediğini alabilir.
2. el olarak RX 580 aldım. Coil whine dışında bir sıkıntısı yok. Temiz 980 Ti bulsam alacağım. 1200TL göre çok mantıklı bir kart

GTX 1080 1700TL mümkün değil :D
Letgo gibi dandik pazar yeri uygulamalarında piyasa sahibinden'den falan farklı oluyor. Konuyu dağıtmak istemiyorum ama aldım, evimde, şu an bu mesajı ondan çıkan sinyale bakarak yazıyorum.
2. el olarak RX 580 aldım. Coil whine dışında bir sıkıntısı yok. Temiz 980 Ti bulsam alacağım. 1200TL göre çok mantıklı bir kart
Zorlasan GTX 1070 alırsın 1300'e falan.

Letgo gibi dandik pazar yeri uygulamalarında piyasa sahibinden'den falan farklı oluyor. Konuyu dağıtmak istemiyorum ama aldım, evimde, şu an bu mesajı ondan çıkan sinyale bakarak yazıyorum.

Zorlasan GTX 1070 alırsın 1300'e falan.
Genel olarak GTX 1070 1500 civarında geziyor. Ama hala nasıl 1700TL GTX 1080 aldınız anlayamadım.

1700TL GTX 1080 aldınız anlayamadım.
Letgo'dan aldıysa doğrudur çünkü ordakiler mi piyasayı bilmiyor yoksa Sahibinden'deki kullanıcılar mı piyasayı yüksek tutuyor anlamadım. Neye baksan Letoda varsa kesinlikle çok daha uygun oluyor. Belki de hemen satılması için kolay yola başvuruyorlar fiyatı da düşük yazıyor olabilirler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı