Ryzen 5 1600 sisteme ekran kartı önerisi

Deneyen yüzlerce insan var. Yetmez mi? Olmuyor işte.

Hem olsa darboğaz, ne olur ki?
Hocam r5 1600 bendede vardi 1 ay once işlemcimi değistirmek zorunda kaldim ekran kartinin performansini tam kullanamaz ve oyun ici işlemciden dolayi droplar yer . Internetten bakabilirsiniz mesela dar bogazin ne oldugunu

Biraz darboğaz olur ama sorun değil.

RX 5600XT ve Ryzen 5 2600 kullandım darboğaz hissediyordum bu karta sağlam bir darboğaz yapar 1600 işlemcisi için.

Şu anki sistem.
-RX570
-Ryzen 5 1600.
-ASRock a320.

5-6k arası bütçem var.

Ama eğer ileride işlemciyi güncellerim derseniz RX6700 alabilirsiniz.

Birazmi bende RX6600 var aşırı darboğaz oluyor.

1660 Ti önerim daha üstüne cikma dar bogazin kralini gorursun.

İleride işlemciyi değiştirebilir sırf darboğaz olmasın diye performansı kısacaksınız hiç kart almayın o zaman ileride değiştirebilirsiniz işlemciyi darboğaz olsa bile FPS çok fazla düşmez.

Hocam r5 1600 bendede vardi 1 ay once işlemcimi değistirmek zorunda kaldim ekran kartinin performansini tam kullanamaz ve oyun ici işlemciden dolayi droplar yer . Internetten bakabilirsiniz mesela dar bogazin ne oldugunu
Darboğazın ne olduğunu biliyorum ama drop falan olmaz sadece fps düşer.

Testlerine baktığımda fazla darboğaz olduğunu görmedim. Bundan önce rx570 i Ryzen 3 1200 le kulandım sadece fps düşüktü drop yoktu.

Birazmi bende RX6600 var aşırı darboğaz oluyor.

1660 Ti önerim daha üstüne cikma dar bogazin kralini gorursun.

1660 Ti sistmemime uyumulumu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı