Ryzen 5 1600 ve GTX 1060 Sistem Toplama

burakbarakli

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi aşağıya resmini atacağım bu sistem oyun ağırlıklı bir sistem için nasıl? Öncelikle Vatan Bilgisayar dışında bir yerden alamayacağım. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Ekran Alıntısı.PNG
xd.PNG
asdrftyuı.PNG

Arkadaşlar rkipmanları ve monitörü biraz sıktım. Bir de bu fiyatalarda daha iyi bilgisayar alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki ekipman önerisi yapabilirmisin . birde ram imi 16 yerine 8 yapsam neler olur
cl14 ile cl 15 arasındaki fark ne

IMG_0014.jpg
arkadaslar monitoru buna cevirdim

Ryzen işlemcilerde Cl değeri yerine RAM hızına önem vermek daha iyi oluyor. Performans artışı oluyor çünkü. RAM 16 kalsın bırak. Bazı oyunlarda 8GB yetersiz kalabiliyor. Rampage ürünlerine ben pek güvenmiyorum. İdareten ucuz bi kulaklık al. Sonra iyisini alırsın. Mouse ve klavye güzel.

Ryzen işlemcilerde Cl değeri yerine RAM hızına önem vermek daha iyi oluyor. Performans artışı oluyor çünkü. RAM 16 kalsın bırak. Bazı oyunlarda 8GB yetersiz kalabiliyor. Rampage ürünlerine ben pek güvenmiyorum. İdareten ucuz bi kulaklık al. Sonra iyisini alırsın. Mouse ve klavye güzel.
LOL CSGO GTA OYUNLARINI OYNUYACAĞIM

BU SİSTEM NASIL
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı1.PNG

İşlemci o ekran kartına darboğaz yapar. Zaten o monitör için 1070 çok fazla. GTX 1060 - RX 580 bile seni o monitörle uzun süre götürür. Ekran kartına para yatıracağım diye diğer bileşenlerden kısma. O monitör o kart için çok yetersiz. En az 1080p 144Hz bir monitör gerekiyor o kartın performansını tam alabilmek için. Monitör olarak AOC G2260 monitörünü öneririm. Vatan da 550 TL civarındaydı galiba. AMD uyumlu fakat 1080p 1ms ve 75Hz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı