Ryzen 5 1600 ve GTX 1070 Ti Sistem Toplama

1600x de işlemci soğutucusu olmadığı için 1600 u seçtim. ramler de şuan çok pahalı olduğu için 8 yaptım şimdilik ileride güncellemeyi düşünüyorum. Ayrıca şuan laptobumda kullandığım corsair le200 120gb ssd kullanıyorum sata3 girişli onu kullanıcam bu kurduğum sistemde.

1600x de işlemci soğutucusu olmadığı için 1600 u seçtim. ramler de şuan çok pahalı olduğu için 8 yaptım şimdilik ileride güncellemeyi düşünüyorum. Ayrıca şuan laptobumda kullandığım corsair le200 120gb ssd kullanıyorum sata3 girişli onu kullanıcam bu kurduğum sistemde.
Anakart hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hayır satmanızı tavsiye etmem GTX 1070 oldukça güzel bir karttır. Anakartı B350 alır RAM'leri 16GB yapar düzgün bir kasa ve PSU alırsanız güzel bir sistem olur. Bir de RAM'leri 3000 MHz altında seçmemeye çalışın Ryzen'larda RAM MHz'leri doğrudan sistem performansına etki sağlıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı