Ryzen 5 1600 ve GTX 1660 sistem toplama

MonitorKafa

Hectopat
Daha fazla  

Arkadaşlar bu sistemi almayı düşünüyorum. Önceden RX serisi kart önerecekler için WattMan sorunundan çok şikayetçi gördüğüm için RX almayı düşünmüyorum. Bu sistemde neler zayıf kalmış neler değişmeli sizce alınabilir mi?
(Bütçe 4000)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir parçası değiştirilemiyor maalesef ki. SSD ve RAM hafızası benim için şu anlık yeterli,sonradan bütçem olursa artırmayı düşünürüm.Sizce bunlar dışında bir sıkıntı var mıdır?Alınabilir mi ne dersiniz?

Attığınız sistemde hiç bir parça değişmiyor ise. Fiyatı baz alır isek elden toplamanız kasa SSD gibi parçalarda farklı seçenekler kullanmak daha mantıklı olabilir. Çünkü fiyat olarak baktığımızda ortalama değerler. En azından kasanız ve SSD niz daha kaliteli olabilir. Ve bence indirim zamanı birazcık pusuda beklemekte belki fayda sağlar bunu bilemiyorum.

Sizce bu sistem nasıldır?Kasım sonuna kadar bu fiyatta Efsane Cuma'ya özel.
Bu sisteme bir baksanız iyi olur
depolama yetersiz olabilir sadece ister yükseltin ister hdd alın yanına bütçenize göre
3955₺ bu hali ile 2*16 ram + 1660 ti var bence değerlendirilir

2200 tl itopyada son ürünler ne diyorsunuz ?
IMG_20191122_142741.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı