Kapalı Ryzen 5 1600X + GTX 1080 + 16 GB + 144Hz Gaming monitör satılık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamün aleyküm arkadaşlar. Gaming sistemimi satıyorum detaylar alt kısımdadır.
"Toplu satıştır parça satışı yoktur"

En alt kısma FurMark testi ekledim, eğer ciddi alıcı iseniz detaylı test fotoğraf ve video ekleyebilirim.

Orjinal Windows 10 PRO mevcuttur.

CPU: Ryzen 5 1600x. ( garantili faturalı kutulu ) Amazon.com.tr.

Anakart: AB350M GAMING 3 Gigabyte ( kutulu faturalı garantisi ne kadar var bilgim yok. "Anakart soketini kitleyen metal demir kırık bu yüzden el ile soketi iterek kilitiyorum uzun zamandır böyle kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. ")

RAM: 2x8GB DDR4 16 GB 3000MHz. ( Kutulu faturalı garantili ) Hepsiburada.com.

GPU: GTX 1080 ( kutusuz faturalı garantili ) vatanbilgisayar. ( Fatuası fotoğraf şekilndedir vatanbilgisayar çalışanlarına sorduğumda herhangi bir sorun olmayacağını söylediler )

Power: 500W FSP 85Plus + kasa ( kutulu faturalı garantili ) ( Hepsiburada.com)

SSD: Kingston SSD 120GB ( kutulu faturalı garantili ) Hepsiburada.com.
SSD2: Adata SU630 ( kutulu faturalı garantili"kronik bir sorunu var indirme yaparken vs disk kullanımı %100 oluyor fakat kullanıma engel değil, ben böyle kullanıyorum içerisine oyun vs kurup oynayabilrsiniz. ) Hepsiburada.com.
HDD: 70GB HDD ( faturasız kutusuz )

Monitör: ViewSonic 144Hz curved ( kutulu faturalı garantili"ışıksızması vardır fotoğraf olarak atabilirim isterseniz fakat fotoğrafta daha fazla gözükecektir kullanıma engel değil, " ) Hepsiburada.com.

Toplam fiyat 4740TL.

Ryzen 5 1600X + GTX 1080.

Eki Görüntüle 492310

Eki Görüntüle 492304

Bir kere hız aşırtma deyerek test yapmıştım o zaman FurMark puanı 830 küsür çıkmıştır.
70 derece olmuştu.
Normal şartlarda hız aşırtma kullanmıyorum. Sadece birkaç oyunda denedim.

Eki Görüntüle 492309

Son düzenleme:
Merhaba hangi şehirdesiniz acaba? Alma gibi bir durumda sistemi test etme şansım var mıdır? İletişim bilgisi alabilir miyim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı