Ryzen 5 1600X sistem ne kadar eder?

Rothfuss

Hectopat
Yer
Myr Tariniel
Daha fazla  
Meslek
Back-end Developer
4 yıl önce kendim sistem toplamıştım her şeyin iyisini almaya çalışmıştım. Artık satmak istiyorum ne kadar edeceğini hakkında ortalama bir fiyat verir misiniz?

Kasa: Phanteks Eclipse P300.
Anakart: MSI B350 Gaming Pro Carbon.
İşlemci: AMD Ryzen 5 1600X.
İşlemci soğutucu: DeepCool Gammaxx GT bk CPU hava soğutucu 4 ısı borusu Sync 120mm RGB fan (2000 TL olmuş 🤭)
Ekran kartı: Sapphire Nitro RX 570 4 GB.
RAM: G.Skill Sniper X 16 GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16.
PSU: Thermaltake Smart 600W RGB.

Sizce ne kadar eder? Oldukça şık bir görüntüsü var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam hem valo hem cs2 performasını yükseltmek istiyorum, bunu satıp üzerine koyup yeni bir bilgisayar mı almak mantıktı, ekran kartıyla çözülecek iş mi? Online darboğaz testi yapıyorum 1600x ile GTX 1660 Super seçiyorum 16.9% darboğaz yapıyor. Bu yüzden satmak istemiştim.
7-8 civarı diye düşünüyorum

Hocam hem Valorant hem CS2 performasını yükseltmek istiyorum, bunu satıp üzerine koyup yeni bir bilgisayar mı almak mantıktı, ekran kartıyla çözülecek iş mi? Online darboğaz testi yapıyorum 1600X ile GTX 1660 Super seçiyorum 16.9% darboğaz yapıyor. Bu yüzden satmak istemiştim.

1660S'e darboğaz yapmaz ama CS2 için CPU değişimi daha mantıklı olurdu. Sat direk 0 sistem al daha iyi olur.

Şu an bence bilgisayarla alabilecek en fiyatta sistem fiyatları bayağı düştü satıp üstüne koyup güzel bir sistem almak en iyisi.

Hocam hem Valorant hem CS2 performasını yükseltmek istiyorum, bunu satıp üzerine koyup yeni bir bilgisayar mı almak mantıktı, ekran kartıyla çözülecek iş mi? Online darboğaz testi yapıyorum 1600X ile GTX 1660 Super seçiyorum 16.9% darboğaz yapıyor. Bu yüzden satmak istemiştim.

Valorant ve CS2 oynuyorsanız işlemciye daha önem verin darboğaz yapıcağını sanmıyorum 1080p de.

Yeni konular

Geri
Yukarı