Ryzen 5 2400G İçin GTX 1050 Ti vs RX 560

Simeion

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523553118
Herkese merhabalar yeni sistem topluyorum parçaları aldım. Ekran kartı çok kararsız kaldım, genellikle video çekeceğim, Render canlı yayın açacağım sistemi göre hangisi daha iyi performans veririm? Ekran kartlarının marka ve modelini vereceğim.

En iyi en kullanışlı ısınmayan canlı yayında veya video kasmayacak. Bu ekran kartlarının arasından seçin oyunlar CS:GO Metin2 Zula olacak. Zaten hepsini en düşük ayarlarda oynayacağım bilginize.

Asus Rog Strix RX560 4GB

MSI 1050 Ti X Gaming 4 GB

-Sistem Özelliklerim-
AMD Ryzen 5 2400G Socket AM4 3.6GHz 6MB Önbellek 65W İşlemci
GIGABYTE GA-AX370 GAMING 3 AMD Socket AM4 Ryzen DDR4 3200(O.C.)MHz Anakart
GSKILL 8GB (1x8GB) RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16 1.35V Tek Modül Ram
Seagate Barracuda 3.5" 1TB Sata 3.0 64MB Cache 7200RPM Harddisk
Fsp Hydro 700w +80 Bronze
Dark N10 Kasa

Son düzenleyen: Moderatör:
X370 Anakart yerine B350 Anakart modellerine bakıp artan parayla RAM yükseltmesi ya da daha güçlü ekran kartları alman daha doğru olur. PSU da abartı olmuş. İkisi arasından da 1050 Ti daha performanslı bir kart.

Herkese merhabalar yeni sistem topluyorum parçaları aldım. Ekran kartı çok kararsız kaldım, genellikle video çekeceğim, Render canlı yayın açacağım sistemi göre hangisi daha iyi performans veririm? Ekran kartlarının marka ve modelini vereceğim.

En iyi en kullanışlı ısınmayan canlı yayında veya video kasmayacak. Bu ekran kartlarının arasından seçin oyunlar CS:GO Metin2 Zula olacak. Zaten hepsini en düşük ayarlarda oynayacağım bilginize.

Asus Rog Strix RX560 4GB

MSI 1050 Ti X Gaming 4 GB

-Sistem Özelliklerim-
AMD Ryzen 5 2400G Socket AM4 3.6GHz 6MB Önbellek 65W İşlemci
GIGABYTE GA-AX370 GAMING 3 AMD Socket AM4 Ryzen DDR4 3200(O.C.)MHz Anakart
GSKILL 8GB (1x8GB) RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16 1.35V Tek Modül Ram
Seagate Barracuda 3.5" 1TB Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk
Fsp Hydro 700w +80 Bronze
Dark N10 Kasa
Oncelille topladigin sisteme 700w çok fazla ayrıca 16gb kullanman daha iyi olur yayin için youtube video atacaksan 8gb yeter ekran kartı olarak Gtx 1050 ti modelinin en ucuzunu alın

RX560'ın muadili GTX1050'dir. 1050 Ti, arkadaşların da dediği gibi daha iyi bir ekran kartı.
Msi 4gb X gaming Serisi İyi Midir ?
Oncelille topladigin sisteme 700w çok fazla ayrıca 16gb kullanman daha iyi olur yayin için youtube video atacaksan 8gb yeter ekran kartı olarak Gtx 1050 ti modelinin en ucuzunu alın
Msi 1050Tİ X Gaming Modelini Alsam Render İyi Bir Performans Verir mi ?
Canlı Yayın V Video Kasma Yapmaz Değil mi Düşük Ayalarda
Dostum i7 6700 ve GTX 1070'li sisteme bile 450W 80+ yetiyor. Abartı PSU.
Değerli Cevabının İçin Teşekkür Ederim Psu Ayarlıcağım :D

Msi 4gb X gaming Serisi İyi Midir ?

Değerli Cevabının İçin Teşekkür Ederim Psu Ayarlıcağım :D
gaming x tek farkı çift fan tek fanlıda alırsın ama pc çok açık oldugunda ses işitirsin bu yuzden 2 fanlı en ucuzunu bulun alın ha tek fan alsanızda performans degısmez sogutma degişir

gaming x tek farkı çift fan tek fanlıda alırsın ama pc çok açık oldugunda ses işitirsin bu yuzden 2 fanlı en ucuzunu bulun alın ha tek fan alsanızda performans degısmez sogutma degişir
X Gaming Cift Fanlı Almayı Düşünüryorum RX Serilernin Daha İyi Render Yapıldı Söyleniyor 1050ti Aynı Bu Seçenek ?

X Gaming Cift Fanlı Almayı Düşünüryorum RX Serilernin Daha İyi Render Yapıldı Söyleniyor 1050ti Aynı Bu Seçenek ?
butcen varsa x modelını al kasma olmaz ama yayın ıçın pubg gibi yayın acacaksan 16gb ram lazım ve internet uploadın mınımum 3 olmalı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı