Ryzen 5 2400G sistem uyumu

İşlemci elinizde var mı? Eğer daha almadıysanız APU işlemciye yönelmeyin pişman olursunuz. R5 1600 AF bulabilirseniz onu alın daha iyi işlemcidir ha ekran kartı almayacaksanız 3. nesil Ryzen 5 APU alın derim.

Fanın yönü dışarıya baktığı sürece sıkıntı yok.

Hayır daha almadım APU işlemci neden pişman olurum bilgilendirir misiniz? Ekran kartı alamayacağım yani alırsamda işlemciden de ekran kartından da düşmem gerekecek daha ucuz modeller alacağım ben de işlemciyi APU alıp 2 ay sonra RX580 alma taraftarıyım.
3.nesil Ryzen 5 APU hangisi oluyor.

Hayır daha almadım APU işlemci neden pişman olurum bilgilendirir misiniz? Ekran kartı alamayacağım yani alırsamda işlemciden de ekran kartından da düşmem gerekecek daha ucuz modeller alacağım ben de işlemciyi APU alıp 2 ay sonra RX580 alma taraftarıyım.
3.nesil Ryzen 5 APU hangisi oluyor.
2 ay sonra RX 580 alacaksanız, 3100 ile 2. el ucuz bir kart alıp idare etmeye çalışın. Sonuçta 2400G alırken içinde ki grafik çipine de para veriyorsunuz ve yeni ekran kartı aldığınızda onu çıkarıp satamayacaksınız.

Oynatır oynatmasına ona kimse bir şey demiyor ama RTX 3090 da 8K'da oyun oynatır diye onu önerelim öyleyse. :D Arkadaşın bütçesi buna yetiyorsa buna göre öneri yapmalıyız.

Evet 2400G, RX 580 dahil besleyecektir.

APU yoksa ekran kartı almak zorunda. Yoksa ekran kartsız görüntü alamayacak. Ekran kartını hediye edecekseniz buyurun.

😆😆 Yardımlarınız için teşekkür ederim APU beni idare edecek diye düşünüyorum.
Elimdeki PSU bu hangi kasayı alırsam bu PSU'yu takabilirim ve anakartıma uyumlu olur yani şu ATX olayları varmış bilgim olmadığı sormak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı