Ryzen 5 2400G ve GTX 1060 3GB Sistem Toplama

Açıkçası şubeye gitmeniz bence zor değil. Ne kadar uzak? Yani en kötü yarım saat yol çekip çok daha iyi bir sistem alabilirsiniz veya yine yarım saat yol çekip daha kötü bir sistem alabilirsiniz. Çünkü dediklerinize göre tek siteden gelen kargo da şubeye geri dönecek.
@Sarp10 hatanız bu işte. "Corsair kalitesiz iş yapmaz." diyorsunuz. Niye? Tanrı mı bu her şeyi kaliteli olsun? Şu video bir örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2. dakika 40. saniyeye bakın. Corsair'in 800 TL'lik kasasındaki kaliteyi görürsünüz.

Açıkçası şubeye gitmeniz bence zor değil. Ne kadar uzak? Yani en kötü yarım saat yol çekip çok daha iyi bir sistem alabilirsiniz veya yine yarım saat yol çekip daha kötü bir sistem alabilirsiniz. Çünkü dediklerinize göre tek siteden gelen kargo da şubeye geri dönecek.
@Sarp10 hatanız bu işte. "Corsair kalitesiz iş yapmaz." diyorsunuz. Niye? Tanrı mı bu her şeyi kaliteli olsun? Şu video bir örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2. dakika 40. saniyeye bakın. Corsair'in 800 TL'lik kasasındaki kaliteyi görürsünüz.
Adresime bağlı kargo şirketleri sanayi bölgesinde. Dolmuşla 10-15 dk yol gidip geri kalan yolu yürümem lazım. Hocam sorun şu farklı sitelerden alacağım ürünler farklı kargo şirketleriyle, farklı tarihlerde gönderilecek. Asıl sorun bu. Toplu aldığım sistemi bir defada gidip kargodan alabilirim. En kötü taksi tutarım eve getiririm. Diğer türlü başa çıkamam. Yoksa neden hem daha ucuza hem daha kaliteli ve performanslı bir sistem almayı tercih etmeyeyim.

Açıkçası size parça önerdiğimiz 4 site de Yurtiçi Kargo ile çalışıyor. Her site ürünleri birlikte göndereceği için 4 defa gitmeniz gerekecek. Aynı gün gelme ihtimalleri de var. Bence bu zahmete değer. Yok, yapamam diyorsanız tek siteden bir şey öneremem maalesef.

Yaklaşık bir ay önce hepsiburada da PC parçalarında güzel bir indirim vardı. Bir daha ne zaman yaparlar öyle bir indirim bilmiyorum takip etmek lazım. Ben o zaman yaklaşık 3700 şu aşağıdaki sistemi topladım;

+MSI B350M Mortar Artric
+AMD Ryzen 5 1600
+Corsair Vengeance LED 16 GB 3000 Mhz
+Gigabyte GTX 1050 Tİ (Çift Fan / G1 modeli olmayan)
+Seagate 1 TB 7200 rpm
+Silverstone 500w 80+ PSU
+Aerocool Aero 800 kasa (4 fanlı)

Arkadaşlar güç kaynağını mesajlarımda belirttiğim model ile değiştiriyorum. Zaten çok içime sinmemişti.
Açıkçası size parça önerdiğimiz 4 site de Yurtiçi Kargo ile çalışıyor. Her site ürünleri birlikte göndereceği için 4 defa gitmeniz gerekecek. Aynı gün gelme ihtimalleri de var. Bence bu zahmete değer. Yok, yapamam diyorsanız tek siteden bir şey öneremem maalesef.
Canınız sağolsun. Vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

Güç kaynağını mesajlarımda belirttiğim model ile değiştiriyorum. İşlemciyi R5 1600'e yükseltiyorum. Maalesef tek bir siteden toplu almak durumunda olduğum için ve bu şekilde şu anki bütçemi fazlasıyla aştığı için SSD'yi daha sonra alacağım. SSD sonradan alınca pek bir zahmeti olmaz bana. İşletim sistemini baştan kurup gerekli oyunları oraya aktarırım.

Daha düşük işlemci, düşük seviye ATX anakart desteği olmayan kasa, daha düşük seviye PSU, SSD yok, 2400 MHz RAM, 2 RAM slotlu anakart alıyorsunuz. Yani sistemdeki her şeyden kısıp RX 570 alınıyor. Kesinlikle önermiyorum.
@Pantheon alıcı bulursan.

+.jpg

3666TL. Ekran kartı içime sinmiyor ama.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı