Ryzen 5 2400G ve RX 580 4 GB GPU az kullanılıyor

bukov

Hectopat
Herkese merhaba arkadaşlar. Ben 2.el Sapphire RX 580 4 GB aldım ve çoğu oyunda FPS düşmesi yiyorum. Sürekli dalgalanıyor FPS, GPU kullanım yüzdesi bir iniyor bir çıkıyor. Nasıl çözerim? İşlemcim Ryzen 5 2400G. Tek kanal 8 GB 2400MHz kullanıyorum. Ben ya işlemci ya da RAM'den kaynaklı oldugunu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi oyunlarda drop yiyorsun? Darboğaz olma ihtimali düşük aslında msi afterburner programı ile oyun içi değerleri paylaşırsan daha sağlıklı yorum yapılabilir. Yüksek ihtimalle ramden dolayı drop yiyorsun 8gb yetersiz kalmaya başladı artık.

Hangi oyunlarda drop yiyorsun? Darboğaz olma ihtimali düşük aslında msi afterburner programı ile oyun içi değerleri paylaşırsan daha sağlıklı yorum yapılabilir. Yüksek ihtimalle ramden dolayı drop yiyorsun 8gb yetersiz kalmaya başladı artık.
pubg lite csgo gibi birçok oyunda yiyorum sıcaklık 60dereceyi geçmiyor fps iyi drop oluyor sadece tek sıkıntı bu gpu kullanımı bi anda düşüyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı