Ryzen 5 2600 200TL soğutucu önerisi

h0ze

Hectopat
200 TL civarlarında soğutucu arıyorum.
Şunları buldum alınırlar mı?
Dark Freezer'in birkaç modeli ve artic esport 34 Duo gibi modellere baktım ancak fiyatları çok düşük iken şimdi ki fiyatları çok yüksek olduğundan maalesef onları alamayacağım. Uzun sürede alamayacağım gibi duruyor çünkü doların hali malum.

Aliexpressdekilerin 23-89 CFM değerleri var.

Son düzenleme:
Ryzen 5 2600 stok soğutucusu ile de gayet iyi çalışan bir CPU. Stok soğutucusu sorunsuz çalışıyorsa almanıza gerek yok.

200 TL civarlarında soğutucu arıyorum.
Şunları buldum alınırlar mı?
Dark Freezer'in birkaç modeli ve artic esport 34 Duo gibi modellere baktım ancak fiyatları çok düşük iken şimdi ki fiyatları çok yüksek olduğundan maalesef onları alamayacağım. Uzun sürede alamayacağım gibi duruyor çünkü doların hali malum.
Işıksız olan ikinci model alınabilir. İlk modelin fan ve blok boyutu küçük.

İş görürler mı dersen de çok büyük bir beklentin yoksa bence görürler.

Core performance boost kapalı, 3.85ghz de 1.125V veriyorum boşta 47-50 derece. Call Of Duty Warzoneda 72-77 derecelerde. Bu ayarları yapmadan önce 85-87 derecelerdeydi.

Core performance boost kapalı, 3.85ghz de 1.125V veriyorum boşta 47-50 derece. Call Of Duty Warzoneda 72-77 derecelerde. Bu ayarları yapmadan önce 85-87 derecelerdeydi.
Ben R5 2600 ile 1.15V 3.9GHz yaptığımda stok soğutucu ile oyunlarda 68-72 derece arasında oluyordu. Kasanızın hava akışı nasıl?

Cooler Master MB511 Mesh kasa iyi yani hava akışı.
Yazda geliyor zaten o yüzden 200TL civarında bir soğutucu arıyorum.

Bu iyi duruyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı