Ryzen 5 2600 Ekran Kartı Tavsiyesi

Daiwenj4h

Decapat
İyi günler arkadaşlar. Sistemimde Asus RX560 var ve yükseltmek istiyorum. Aklımda RX570 var, almak mantıklı olur mu, başka önerebileceğiniz bir kart var mı? Sistemim ;
  • Ryzen 5 2600 işlemci
  • Asus TUF gaming B450 anakart
  • 16 GB 3000 MHZ ram
  • 500 W 80 + PSU
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 5 2600 ile rx570 kullanıyorum sistemlerimiz aynı fakat 560'dan 570'e geçmek bence pek mantıklı değil biraz daha bütçeni yükseltip 580 almakta fayda var ama rx570 işimi görüyor çok rahat.

570, 580 tavsiyesi gelmiş. İkisi de 560'tan sonra çok fark yaratır. CPU ikisini de taşır. Performansları yakın. Fiyatları da yakınsa 580. Değilse 570.

570, 580 tavsiyesi gelmiş. İkisi de 560'tan sonra çok fark yaratır. CPU ikisini de taşır. Performansları yakın. Fiyatları da yakınsa 580. Değilse 570.
Peki marka olarak ne tavsiye edersiniz, ben şahsen ASUS almaktan yanayım da.
Genellikle bütün ekran kartları her anakarta takılabilir.
3000 de az değil.
3000 de az değil.
GDDR6 görünce acaba benim anakarta olmaz mı diye düşündüm de, peki hangi marka, modeli tavsiye edersin?

Peki marka olarak ne tavsiye edersiniz, ben şahsen ASUS almaktan yanayım da.

GDDR6 görünce acaba benim anakarta olmaz mı diye düşündüm de, peki hangi marka, modeli tavsiye edersin?

Sapphire Nitro, MSI Gaming Plus. Soğutucusu iyi, sessiz olduğunu bildiklerim bunlar. Sapphire Pulse küçük ve gürültülü. Diğerlerini tecrübe etmedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı