Satıldı Ryzen 5 2600 Garantili Kutulu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

4PieD

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Kocaeli
Ekran kartımı sattım ve uzun zamandır stok bulamadım, evde boş durmaması için satmaya karar verdim.

İşlemci 2020 Kasım ayında elime sıfır olarak servisten değişerek geldi. Birkaç ay kullandım ve Aralık ayı itibariyle ekran kartımı sattım dolasıyla ürün 2.el ve 2-3 aylıktır.
Eğer garantisi tekrar sıfırdan başlıyorsa 3 yıl garantisi mevcuttur hayır sıfırdan başlamıyorsa 1 yıl garantisi devam etmektedir. Fatura var diye hatırlıyorum tekrar kutulara bakmam gerekecek. Vatandan alınma.

Talep ettiğim ücreti tüm satış sitelerinden kontrol ederek, en düşük fiyata göre belirledim.

Talep ettiğim ücret : 1050 TL az da olsa pazarlık payı vardır.

Kişiler benimle iletişime geçerse önce havale sonra da kargo gönderebilirim. Elden teslim almak isteyenler olursa daKocaeli veya İstanbul’dan elden teslim edebilirim, kendim Darıca’da oturuyorum.

İletişim olarak: [email protected] mail atabilirsiniz.

Profilime bakarsanız eğer yaklaşık 6-7 senedir buradayım.
Not: Ekran kartım olmadığından dolayı test edemiyor olacağım, ekran kartımı test ederkenki fotoğraflar mevcut dilerseniz onu atabilirim fakat işlemci yükte olmadığı için size herhangi bir ipucu vermez fakat OC vs yapılmadığından ısısı beni yeteri kadar tatmin ediyordu.

Not : Sistemin kalan parçaları daha sonra satılacaktır öncelikli olarak işlemciyi satmayı düşünüyorum. Ardından kalan parçaları, dileyen anakart ile beraber de satın alabilir.
Anakart : MSI B450 Tomahawk
Aksini belirtmediğim sürece konu günceldir.
Edit: Satılmıştır.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı