Ryzen 5 2600 için Anakart Önerisi

Eklediğiniz bellek hem stok da yok görünüyor hemde 1x8 fiyatı yanlış bakmadıysam. Her ne kadar RGB kişisel tercih olsa da ve güzel görünüyor olsa da 2x8 olarak çok daha makul fiyatlı donanımlar varken gerekliliği tartışılır.
Seçtiğiniz kasa da benim kişisel bakış açıma göre cam kısmında çerçeve oluşu bir süre sonra sizi rahatsız edecektir. Kasa içinin tam anlamı ile görünmüyor oluşu keşke demeye sebep olabilir düşüncesindeyim.
Ayrıca B450 anakart seçimi için buradan fiyat bakmayı da unutmayın genelde daha makul oluyor fiyatlar.

X serisi SLI veya Crossfire için değil miydi? Yanlış mı biliyorum?
Eklediğiniz bellek hem stok da yok görünüyor hemde 1x8 fiyatı yanlış bakmadıysam. Her ne kadar RGB kişisel tercih olsa da ve güzel görünüyor olsa da 2x8 olarak çok daha makul fiyatlı donanımlar varken gerekliliği tartışılır.
Seçtiğiniz kasa da benim kişisel bakış açıma göre cam kısmında çerçeve oluşu bir süre sonra sizi rahatsız edecektir. Kasa içinin tam anlamı ile görünmüyor oluşu keşke demeye sebep olabilir düşüncesindeyim.
Rami bir kaç ay içerisinde bir 8 gb'lik modülle destekleyeceğim için tek modülde bıraktım. O modeli seçmemin nedeni rgb değil, maalesef piyasada 3200 mhz tek modül satılmıyor neredeyse. 3 siteye baktım. Sniper serisi ve bunu bulabildim sadece.

Ben bunu kullanıyorum. Diğerlerinden daha sağlam uygun fiyatlı ve en önemlisi fazladan 3.0 ve 2.0 USB girişe sahip en ideali ve en güncel Anakart modelidir. 2600 için yeter de artar. En az 5 senesi var kullanım olarak. Bi de bilirsiniz en hızlı arızalanan USB girişleri oluyor. Bunda fazla fazla var. Toplam 8 adet USB girişi var.

Anakart fark yaratıcak bir unsur değil koyduların için, hepsi hemen hemen aynı işi görecektir FPS farkı 5 olur olmaz. Sana ne lazım hangisi ne veriyor ona bakman yeterli.

3 kartta seni üzmez, hoşuna gideni alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı