Ryzen 5 2600 işlemci 14nm mi?

Mexalon

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Selamünaleyküm arkadaşlar merhabalar,
Sistem topluyorum ve bu işlemciyi beğendim fakat kafam karıştı biraz. Bazı kişiler bu ürünün 14nm versiyonları olduğunu söylüyor ama kaynak bulamadım. İlginçtir ki bazı ilanlarda da gerçekten 14 nm yazıyor. Bazı satıcılar konuya hakim olmadan ürün satabildiği için sakata gelmeyelim diye size danışmak istedim. Var mı böyle bir durum varsa nasıl anlarız kod numarası vs.
bir de bazı ilanlarda parantez içinde Wraith yazıyor bazılarında yazmıyor acaba bu da bir farktan mı ileri geliyor?
Hoşçakalın...

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani eğer 2600 ise ve ilanda 14nm yazsa bile gönül rahatlığıyla alabilir miyim? En uygun fiyat güvenilir satıcı olması yeterli midir?

Selamünaleyküm arkadaşlar merhabalar,
Sistem topluyorum ve bu işlemciyi beğendim fakat kafam karıştı biraz. Bazı kişiler bu ürünün 14nm versiyonları olduğunu söylüyor ama kaynak bulamadım. İlginçtir ki bazı ilanlarda da gerçekten 14 nm yazıyor. Bazı satıcılar konuya hakim olmadan ürün satabildiği için sakata gelmeyelim diye size danışmak istedim. Var mı böyle bir durum varsa nasıl anlarız kod numarası vs.
bir de bazı ilanlarda parantez içinde Wraith yazıyor bazılarında yazmıyor acaba bu da bir farktan mı ileri geliyor?
Hoşçakalın...
Wraith soğutucudur yani stok soğutucu yerine Wraith soğutucu fan gönderiyor olabilirler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı