Ryzen 5 2600 işlemciye anakart önerisi

Bütçe varsa Gigabyte AB350 Gaming 3 veya Asus B350-F alınması daha iyi olacaktır.
Sizce AX370M saydıklarınızın gerisinde mi? Kalite ve performans olarak. X370 yonga seti biraz süs mü? Fiyatı beni şaşırttı çünkü. İnternette ve forumda bir bilgi bulamadığım için soruyorum. Meraklandırdı bu anakart beni.

ATX ekran kartı mı önerirsiniz mATX yerine? Performansta bir fark oluyor mu?
Kasanız desteklediği sürece ATX daha iyi olur. Soğutma bakımından vb. daha üstündür.
Sizce AX370M saydıklarınızın gerisinde mi? Kalite ve performans olarak. X370 yonga seti biraz süs mü? Fiyatı beni şaşırttı çünkü. İnternette ve forumda bir bilgi bulamadığım için soruyorum. Meraklandırdı bu anakart beni.

Önerdiğim Gigabyte modeli CF desteklerken, bu desteklemiyor. Aynı şekilde RGB aydınlatması yok. Ses yongası AB350 Gaming 3 modelinin daha üstün vb. gibi aralarında farklar var. Evet, biraz süs gibi. Teknik özellik olarak AB350 Gaming 3 üstün geliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı