Ryzen 5 2600 PC ile Windows 11'e geçilir mi?

ertanerdm0

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim abe
RAM
Crucial Ballistix 2x8 3000mhz cl16
SSD veya HDD modeli
kingston a2000 250gb
Ekran kartı
GTX 1660 Dual
Anakart
B450M
İşlemci
Ryzen 5 2600
Windows 10'dan memnunum fakat 11'e geçmekte istiyorum genelde oyun odaklı kullandıgım bir bilgisayar TPM 2.0 ve Secure Boot gibi ıvır zıvırlar gerekiyormuş. Onların tamamı bende var. Sizce geçmeli miyim ve kronik olarak bir sorun var mı 22H2'de?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanıyorum eksiğini görmedim ama fazlasını gördüm. Kullandığım laptopta parmak izi bulunmakta. Windows 10'da bazen hata vermesine rağmen Windows 11 bunu bana yaşatmadı. Bir kusurunu da görmedim.

İlk zamanlar çok problemliydi ama şu an stabile yakın çalışmakta ama sana tavsiyem yükseltme yapma temiz kurulum yap.

Windows 10'dan memnunum fakat 11'e geçmekte istiyorum genelde oyun odaklı kullandıgım bir bilgisayar TPM 2.0 ve Secure Boot gibi ıvır zıvırlar gerekiyormuş. Onların tamamı bende var. Sizce geçmeli miyim ve kronik olarak bir sorun var mı 22H2'de?

Windows 10'dan memnunsanız Windows 11 geçmeye gerek yok. Yine de sizin tercihiniz.

İlk zamanlar çok problemliydi ama şu an stabile yakın çalışmakta ama sana tavsiyem yükseltme yapma temiz kurulum yap.

Hocam neden? Çok fazla dosyam ve oyunum var temiz kurulum yapamam şu anki internetim ile de temiz kurulum ile eski dosyalarımı ve oyunlarımı kurmak ortalama 3-4 gün sürer.

Hocam Windows 11'e geçmiş bulunmaktayım ve Secure Boot TPM sorunları da yok benim için iyi oldu.

Yükseltme ile geçtim bu arada 10 gün içinde herhangi bir çözülemez sorun ile karşılaşır isem tekrar Windows 10'a geçeceğim.

Son düzenleme:
Geçmenizi tavsiye etmem Windows 11 son sürüm'de CPU sürekli ama istisna dahi yok %100 kullanımda çalışıyor fix gelene kadar geçmeyin bir önceki sürümü kullanın ya da.

Geçmenizi tavsiye etmem Windows 11 son sürüm'de CPU sürekli ama istisna dahi yok %100 kullanımda çalışıyor fix gelene kadar geçmeyin bir önceki sürümü kullanın ya da.

Hocam geçtim ve 2 gündür kullanıyorum bende bir sorun olmadı olursa da 10 gün süresi varmış galiba Windows 10'a geçeceğim geri.

Hocam geçtim ve 2 gündür kullanıyorum bende bir sorun olmadı olursa da 10 gün süresi varmış galiba Windows 10'a geçeceğim geri.

Sorun olmadığı için sevindim hocam bende böyle bir sorun vardı demek ki işlemciden kaynaklı değil bu problem.

ffff.png
ffff.png

Geri
Yukarı