Ryzen 5 2600 RX 590 Nitro+ sistem toplama

Düşük seviye bir PSU. Çoğu Tier List'te en altlara konuluyor. Belirli bir yerden alacaksanız bütçenizi söyleyin oradan bi' şeyler öneriyim.

350₺.

320₺.

Alabiliyorsan VS550(Gri)(2108)'i al.

350₺.

320₺.

Alabiliyorsan VS550(Gri)(2108)'i al.

2018 dediğiniz ilk link sanırım. dediğiniz ürün koduna sahip. 2018 yazmıyor ama odur herhalde. satıcıya sorup almayı düşünüyorum. silverstone çok iyi bir marka onu biliyorum fakat hepsiburada satıcılı bir ürün daha almak istemiyorum açıkçası. anakartım tam 25 günde geldi. sonuç olarak vs550 modelinde karar kıldım galiba.

monitör konusunda da yardımcı olabilir misiniz?

Xigmatek iyi zaten kaç defa stres testi yaptım yük altında gayet sessiz çalıştı ve hiç bir sıkıntısı da yok 3-5 insan sıkıntı yaşıyor her markada olabilecek bir şey hemen iade edip başka marka aldıkları için markayı yerden yere vuruyorlar gönül rahatlığıyla kullan. Elektronik işi şanstır birazda hiç beklemediğin bir parça da veya marka da arıza çıkabiliyor tabi Xigmatekten daha iyi PSU'lar mevcut ama bütçem bu kadar diyorsun bence al.

Xigmatek iyi zaten kaç defa stres testi yaptım yük altında gayet sessiz çalıştı ve hiç bir sıkıntısı da yok 3-5 insan sıkıntı yaşıyor her markada olabilecek bir şey hemen iade edip başka marka aldıkları için markayı yerden yere vuruyorlar gönül rahatlığıyla kullan. Elektronik işi şanstır birazda hiç beklemediğin bir parça da veya marka da arıza çıkabiliyor tabi Xigmatekten daha iyi PSU'lar mevcut ama bütçem bu kadar diyorsun bence al.

hocam, zaten amacım markayı kötülemek değil. kaldı ki zaten bunu yapabiliecek yeterli bir bilgim yok. benim amacım kötünün iyisini seçmek. bu doğrultuda da aynı fiyata corsair'in daha doğru bir tercih olduğunu düşünüyorum. veya aynı fiyata silverstone marka bir psu'nun daha güvenilir olacağını düşünüyorum.
Başka bir konu açsanız daha iyi olur. Bildiklerim sadece kağıt üstündeki bilgiler.

konu kalabalığı yapmak istemedim. ama kurallar gereği öyle gerekiyorsa öyle yapayım.

hocam, zaten amacım markayı kötülemek değil. kaldı ki zaten bunu yapabiliecek yeterli bir bilgim yok. benim amacım kötünün iyisini seçmek. bu doğrultuda da aynı fiyata corsair'in daha doğru bir tercih olduğunu düşünüyorum. veya aynı fiyata silverstone marka bir psu'nun daha güvenilir olacağını düşünüyorum.

konu kalabalığı yapmak istemedim. ama kurallar gereği öyle gerekiyorsa öyle yapayım.
Aynı fiyata zaten daha kaliteli bulabiliyorsan onu tercih etmeni öneririm zaten ama şu an ki bütçem kısıtlı olduğu için tercih ettim demiştin ondan ben açıklık getirmek istedim konuya sen zaten markayı kötülememişsin araştırdım pek iyi olmadığını gözlemledim dedin bende gerekli açıklamayı yaptım Corsair ve Silverstone bence de daha kaliteli ikisinden birini tercih etmen doğrusu olur. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı