Ryzen 5 2600 sistem donuyor ve yeniden başlıyor

LesRich

Hectopat
Bu aralar olmaya başladı. Birdenbire oyun oynarken dıııt diye bir ses geliyor ve PC res atıyor, var mıdır çözümü?
Sistemim Ryzen 5 2600 ASUS ROG STRIX 1660 Ti 16 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen fakat konu sahibi cezalı olduğu için yazamıyor.
Forumdaki konu sahiplerini ve soruya çözüm cevabı arayan kullanıcılar için zulüm doğrusu bu olay. Hem konu sahibi hem de biz mağdur oluyoruz. Keşke konu çözülene kadar ban atılmasa ondan sonra hak edilen ceza verilse daha iyi olurdu.

Forumdaki konu sahiplerini ve soruya çözüm cevabı arayan kullanıcılar için zulüm doğrusu bu olay. Hem konu sahibi hem de biz mağdur oluyoruz. Keşke konu çözülene kadar ban atılmasa ondan sonra hak edilen ceza verilse daha iyi olurdu.
Bugün yazım yanlışı yapan birine cevap verdiğim için 1 saat ceza aldım, tuhaf kısmı moderatörün gönderdiği mesajda anlatım bozukluğu vardı.

-

Aynen fakat konu sahibi cezalı olduğu için yazamıyor.

Bilgisayara Memtest yapıyordum herhangi bir minidump gelmiyor aralıklı değil tek sefer dııııt sesi gelmekte daha sonra kendi kendine reset atıyor dün mavi ekran yedim konu da açtım oradaki arkadaş diskler veya RAM'lerde sıkıntı olabilir dedi hiç sıkıntı olmadı Debug LED ne demek bilmiyorum.

Mavi ekrandaki hata kodunuz nedir? Ben 5-6 ay önce RAM eklemesi yapmıştım 6 aydır sorun yoktu. Ya RAM'lerden ya da ekran kartı sürücüsünden olduğunu düşünüyorum. Mavi ekranlardan sonra Windows'u 2004 sürümünden 20H2 sürümüne geçirdim, ekran kartı sürücüsü 2020 tarihli bir sürücüye döndü otomatik olarak. Sonra 10 haziran tarihli sürücüyü yükledim. 2-3 gündür bir sorun almadım. Benim mavi ekranda hata kodum '' Video Memory Management Interval'' idi.

Yeni konular

Geri
Yukarı