Ryzen 5 2600 Sistem Nasıldır?

Bu bütçede 2060 az kalmış sanki. 2 ay önce 5800 TL'ye imzamdaki sistemi satın aldım. Biraz daha yüksek olabilir ekran kartı bence.

Telefondan girdiğim için göremedim sisteminizi lakin 2070 li bir sistem için önerilerinize açığım
Bu bütçede 2060 az kalmış sanki. 2 ay önce 5800 TL'ye imzamdaki sistemi satın aldım. Biraz daha yüksek olabilir ekran kartı bence.

Teşekkürler belki ekran kartını 2070 yapabilirim

Çok uçmayın hocam dipsiz kuyu gibi zaten iyisini istedikçe istiyor insan sonuda gelmiyor sonra bir bakmışsın 20 bin lira olmuş aman diyeyim

Ahahahha valla öyle bu dolar kuru ile sistem toplamak zor sadece 2070 yapmaya çalışacağım iftardan sonra tekrar atarım buraya diğer arkadaşların da yorumlarını alırız
Çok uçmayın hocam dipsiz kuyu gibi zaten iyisini istedikçe istiyor insan sonuda gelmiyor sonra bir bakmışsın 20 bin lira olmuş ama diyeyim

Öneriniz nedir hocam ? Fikirlere açığım
Ben demin itopyadan 2060 i5 9600K 16 GB Ram 3000 mhz 650w psu gold plus corsair 1 tb hdd 480 gb ssd ve sıvı soğutma ekledim corsair 9400 oldu isterseniz link atabilirim daha iyi bir tercih olur hem 200 lira daha ucuz hemde işlemci olarak iyi

Tabiki incelemek isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…