Satılık Ryzen 5 2600 Sistem

Siya

Kilopat
20 Eylül 2019'da alınıp, 20 Eylül 2021'e kadar garantisi vardır. Hiçbir sorunu yoktur, dilediğiniz testler yapılır. Van'dayım, şehir dışına güvenle kargo yapabilirim, tecrübeliyim. Güven konusunda bütün taleplerinizi karşılarım, ''önce elime geçsin sonra ödeme yaparım'' talebi dışında. Satma sebebim yeni kasa dizecek olmam. Parça satışını işlemci, güç kaynağı ve kasa için yapabilirim.

İşlemci: Ryzen 5 2600
Ram: Adata 8 D30 DDR4 3000Mhz
Anakart: Gigabyte B450M S2H
HDD: Seagate 1TB 3.5" 7200RPM
Kasa: Dark Sentinel Pro
Psu: High Power 500W 80+ Bronze ECObr

Fiyat: 2450

IMG_4353.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcine 800.
Anakartına 350.
RAM ına 150.
PSU'na 300.

Toplam 1600 TL vereyim.

Eki Görüntüle 892076
Oyun performansı nasıl?

Oyun performansı ekran kartıyla daha ilişkili bir olay. Kasadaki bileşenlerin oyun performansına etkisini soracaksan, neyi vaad ettiyse onu %100 verdi. Hangi oyunları oynuyorsun? 2600 piyasadaki oyunların %90'ı için gayet iyi bir işlemcidir. Ben 2K'da RDR2 deneyimlemek için 5600x'e geçeceğim.

Eki Görüntüle 892076

Oyun performansı ekran kartıyla daha ilişkili bir olay. Kasadaki bileşenlerin oyun performansına etkisini soracaksan, neyi vaad ettiyse onu %100 verdi. Hangi oyunları oynuyorsun? 2600 piyasadaki oyunların %90'ı için gayet iyi bir işlemcidir. Ben 2K'da RDR2 deneyimlemek için 5600x'e geçeceğim.
Benim pek bilgim yok onun için sordum hangi oyunu kaç fpsde oynadınız mesela

Benim pek bilgim yok onun için sordum hangi oyunu kaç fpsde oynadınız mesela

Hocam kaç FPS alacağınız takacağınız ekran kartına bağlı... Bence yakın arkadaşlarınızdan bu işlerden anlayan birini bulun. Niyetiniz varsa onunla bir hasbıhal edin öyle dönün bana. Satıcı olarak ne desem ürünü satmaya çalışıyormuşum gibi görünürüm. Öyle bir arkadaşınız yoksa da Masaüstü Bilgisayar bölümü var, bu sistemi paylaşıp ''ikinci el bu sistem ne kadar eder?'' diye sorun. Fiyatım gayet uygun. Bu konuda çok rahatım, istediğinize sorabilirsiniz.

Onu almaktansa 250 lira verip bunu alın daha iyi. Hem sıfır, hem de daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı