Ryzen 5 2600 sistemde oyundayken ekran titriyor

Furquan

Decapat
Arkadaşlar sistemim şöyle:
Ryzen 5 2600
GTX 1660
8 GB Ram 3200MHz CL16
Biostar B450MH

Ekran kartı driverım güncel ama hala ekrandaki renkler titriyormuş gibi bi his oluyor.
En çok Assassin's Creed Odyssey de oluyor FPS 40'ın altına düştüğünde koyu tonlu renkler açık tonlu oluyor ama hızlı bir şekilde. Yani titreme gibi oluyor. Nasıl düzeltebilirim? Hiçbir şekilde çözemiyorum.

2. problemim ise PC'yi açtığımda anakart markası, Windows yükleme ekranı bile gelmeden masaüstünde ekranım açılıyor yani BIOS'a bile giremiyorum, monitöre görüntü masaüstünde geliyor.

Arkadaşlar sistemim şöyle:
Ryzen 5 2600.
GTX 1660.
8 GB RAM 3200MHz CL16.
BIOSTAR B450MH.

Ekran kartı driverım güncel ama hala ekrandaki renkler titriyormuş gibi bir his oluyor.
En çok Assassin's Creed Odyssey'de oluyor FPS 40'ın altına düştüğünde koyu tonlu renkler açık tonlu oluyor ama hızlı bir şekilde. Yani titreme gibi oluyor. Nasıl düzeltebilirim? Hiçbir şekilde çözemiyorum.

2. problemim ise PC'yi açtığımda anakart markası, Windows yükleme ekranı bile gelmeden masaüstünde ekranım açılıyor yani BIOS'a bile giremiyorum, monitöre görüntü masaüstünde geliyor.

Birinci probleminin sebebini bilmiyorum fakat BIOS için bilgisayar açıldıktan sonrada girebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı