Ryzen 5 2600 sisteme After Effects sürümü önerisi

Yusuko

Hectopat
Daha fazla  
Sistemimi aşağıya bırakacağım sadece TikTok movie editleri falan ile uğraşacagım hangi sürümü önerirsiniz veya sistemim After Effects'i kaldırabilir mi?

RAM: 16 GB.
Ekran kartı: GTX 550 Ti.
İşlemci: AMD Ryzen 5 2600 six-Core Processor (12 CPU)

Aynı işlemciyi kullanıyorum. 16 GB Ram ve RX 5500 XT Ekran kartım var. En az After Effects CC 2020 sürümünü kullanmanı tavsiye ederim.

Aynı işlemciyi kullanıyorum. 16 GB RAM ve RX 5500 XT ekran kartım var. En az After Effects CC 2020 sürümünü kullanmanı tavsiye ederim.

2020 sürümü denemiştim video Preview'inde Slow mo gibi kasma oluyor sistemden dolayı sanıp sildim çözümünü biliyor musunuz?

2020 sürümü denemiştim video Preview'inde Slow mo gibi kasma oluyor sistemden dolayı sanıp sildim çözümünü biliyor musunuz?

Video Preview kısmında Full, Half, Third gibi seçenekler var. Third'de kullanmanı tavsiye ederim. Fikrimce daha düşük bir sürüme geçsen bile Preview kısmı yine donacaktır, Slow Motion gibi olacaktır. Çünkü o sırada bilgisayar sana projeyi render alıp göstermeye çalışıyor. Bununla ilgili YouTube'da videolar olması gerekli, pre-render alma gibi.

Geri
Yukarı