Ryzen 5 2600 ve GTX 1050 Ti Sistem Yükseltme

Reis psu ekran kartı güncellemeden elimi değmem çok kaliteli psu birde şuanda gerek yok sistem çok enerji tüketmiyor 500w fazla fazla yetiyor lakin ekran kartını rtx 2060 yada 2080ne taşıdığımda değiştiririm 700w yeterlidir
2-3 sene sonra RTX 2060 almak yanlış olur suan için iyi bi ekran kartı ama 2-3 yıl ilerisinde ki teknolojinin altında kalıcagını düşünüyorum şuanki GTX 1660 değerinde bi kart olucaktır 2-3 sene sonra
öyle değil başkan bu nesile göre diyoruz yani örnek olarak şuanda en iyi kartlar arasında sıralamada 3. 4. sırada bulunan kartlardan o zamanda 3. 4. sırada olan bir kart tercih edeceğim
ya şimdi değilde zaten ileride maksadım yaklaşık şöyle 2 - 3 yıl sonra asususn rtx 2060ını yada 2080ini almayı planlıyorum.

ben pek girmek istemiyorum amdnın ekran kartına ya :/

katılıyorum amd işlemcide çağ açıp çağ kapattı lakin ekran kartında henüz o seviyede değil o seviyeye geldiğine inandığımda hiç şaşmadan amdye dönücem ama şuanda nvidia der susarım.
başkan ben m2 ssd almayı kafaya taktım 970evo aldığım zaman bana 4 5 yıl rahat rahat yeter ve çokta performanslı bir ssd
Arkadaşlar şuan merak ediyorum sistem hiçbir yükseltme yapmadan nasıl yükseltme uygulayacağım ama şuan sistem nasıl güzel bir sistemmidir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı