Ryzen 5 2600 ve GTX 1060 sistem için PSU tavsiyesi

blacksea7x

Hectopat
Merbaha, MSI B450M GAMING Plus anakart, GTX 1060 6 GB ekran kartı, 16 GB 3000 MHz RAM, AMD Ryzen 5 2600 sistemim var. Kasada ölü elektrik oluşuyor çarpma yapmıyor, PSU dandik olduğunu düşünüyorum sistemi 2'inci el aldım. Üzerinde, ınput: 110V 10'a 50 Hz yazıyor yeterli mi yoksa dandik mi anladım. Fikri olan varsa belirtirse sevinirim, sağlıklı günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Output değerlerini verseniz iyi olurdu. Şunu önerebilirim bütçe yeterliyse:

Output değerlerini verseniz iyi olurdu. Şunu önerebilirim bütçe yeterliyse:

Arkasında ki kağıtta yazanları yazdım pek bilgim yok yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum,nereden bakabilirim?

Arkasında ki kağıtta yazanları yazdım pek bilgim yok yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum,nereden bakabilirim?
Output yazan yerin altında 12V yazar onun da yanında yakınında bir yerde 10A veya 12A falan yazar oradaki A'nın önündeki sayı önemli. Bir de markası varsa onu yazın.

Silinmiş yazılar malesef AİDA64 yada benzeri bir programla bakmam mümkün mü?
Maalesef mümkün değil. Akımölçer ile 12V kanalına bağlı olduğundan emin olduğunuz bir çıkışın değerini ölçerek öğrenebilirsiniz. Ama silinecek kadar eskidiyse kullanmayın zaten. O sisteme hakaret olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı