Satılık Ryzen 5 2600 ve GTX 1070 sistem toplama

Minpachie

Kilopat
Daha fazla  
Sistemimi maddi sıkıntıdan dolayı satıyorum. 23.11.2018 tarihinde toplandı. Amazon, Hepsiburada ve Vatan Bilgisayar'dan ayrı ayrı alındı parçalar. Ekran kartı ve harddisk Amazon, monitör ve SSD Hepsiburada, anakart, işlemci, bellek ve kasa Vatan Bilgisayar'dan alındı. Hepsinin faturaları ayrı ayrı duruyor. Kutuları ilk günkü gibi içeriğini bozmadan sakladım.
Sistem toplama tarihi 1 hafta değişiklik gösterebilir. Öncelikle parçaları yazıp altına performansıyla ilgili birkaç şey yazacağım.

• Ryzen 5 2600
  • MSI B450 PRO-M2
  • GSKILL RipjawS 3000MHz (2x8) RAM
  • ASUS DUAL GTX 1070 OC EDITION
  • WD BLUE 1TB HARDDISK
  • ADATA SU650 128GB SSD
  • Xigmatek EN40124 GLARE KASA
  • 600W 80+ GÜÇ KAYNAĞI
  • MSI Optix MAG241C
Resimlerini eve gittiğimde yüklemeye çalışacağım. Sistemden bahsedersem oldukça serin ve sessiz çalışıyor.
Kullanırken hiçbir problemle karşılaşmadım. Microsoft'un sitesinden işletim sistemini kurdum fakat etkinleştirmedim.
O yüzden sağ altta uyarı çıkıyor. Oyun olarak da Battlefield 1, PUBG, LOL, CSGO, ETS2, GTA5 , DAYZ, FIFA19 oyunlarını oynadım ağırlıklı olarak. Yukarıda belirttiğim oyunlarda ultra ayarlarda hiçbir sıkıntı çekmeden oynayabiliyorum.
Onun dışında kasanın içi oldukça ferah. Monitöre gelecek olursam gözümle görmeden Curved siparişi verdim.
Biraz tereddütte kalmıştım fakat alışması çok kısa sürdü. FPS oyunları sıkıntı yaşayacağımı düşünmüştüm fakat alıştıktan sonra herhangi bir sıkıntı çekmedim. Parçaların garantileri devam ediyor. Evimde deneyip test edebilirsiniz.

Sistem için düşündüğüm fiyat 6800 TL.
Ciddi alıcılar iletişime geçerse çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer parça satışı düşünürseniz işlemci ve RAM için görüşelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı