Ryzen 5 2600 ve GTX 1660 Ti hazır sistem alınmalı mı?

Beldiyeto

Decapat
Uzun süredir bilgisayar almak için piyasayı takip ediyorum ve DADG2 sistem dikkatimi çekti ancak gelecek için bazı değişiklikler yapmak istedim.
  • * GIGABYTE Geforce GTX1660 Ti WINDFORCE OC (Sapphire RX590 Nitro+ Gold yerine)
  • *Samsung 250GB 860 EVO (Adata 240GB SU630)
Sizce bu değişiklikler olumlu etkiler yaratır mı? Sistemin eksik yönleri veya geliştirilmesi gereken yerler varsa yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süredir bilgisayar almak için piyasayı takip ediyorum ve DADG2 sistem dikkatimi çekti ancak gelecek için bazı değişiklikler yapmak istedim.
  • * GIGABYTE Geforce GTX1660 Ti WINDFORCE OC (Sapphire RX590 Nitro+ Gold yerine)
  • *Samsung 250GB 860 EVO (Adata 240GB SU630)
Sizce bu değişiklikler olumlu etkiler yaratır mı? Sistemin eksik yönleri veya geliştirilmesi gereken yerler varsa yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Aynı şeyi ben de düşündüm. OC yapacaksan 2600x alabilirsin. Ama yok yapmam diyorsan 2600 kalabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı