Ryzen 5 2600 ve GTX1660 Ti sisteme 600 TL PSU önerisi

Alper A.

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Sistemim:
  • Ryzen 5 2600.
  • Gigabyte GTX 1660 Ti Gaming OC.
  • Gigabyte B450M GAMING.
  • 2x8GB Corsair 3000MHz RAM.
  • Corsair Spec Delta RGB kasa.
  • 2 tane 240GB SSD.
Sistemimde bulunan Corsair CV550 kasa gereğinden fazla sesli çalışması ve arada fanın sıkışıp kalmasından ötürü PSU değiştirmeye karar verdim. Sistemime uygun maksimum 600 TL olan PSU önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 modele bakabilirsin 1- https://www.hepsiburada.com/corsair-cv550-550w-80-bronze-psu-cp-9020210-eu-p-HBV00000TVSOC 2-https://www.hepsiburada.com/sharkoon-gold-zero-550w-80-gold-atx-power-supply-p-HBV000011FPHR
Not PSU anakart uyumluluğunu bilmiyorum sadece marka olarak bilgim var bende PC toplayacağım ama daha toplamadım o yüzden bayağı araştırdım ama anakart PSU uyumu gibi konuları bilmiyorum ama 2 güzel model başkalarınada sor yine de.
Arkadaş zaten CV550'de sorun yaşadığı için yeni PSU arıyor. Siz yine CV550 öneriyorsunuz. Ayrıca o attığınız Sharkoon PSU C4.
@kadir öztekin07 yanlış bir şey söylemedim. Sen gülücük atmaya devam et. Bilgin olmadan yorum yaparsan böyle rezil olabilirsin.

Son düzenleme:

Arkadaş zaten CV550'de sorun yaşadığı için yeni PSU arıyor. Siz yine CV550 öneriyorsunuz. Ayrıca o attığınız Sharkoon PSU C4.
@kadir öztekin07 yanlış bir şey söylemedim. Sen gülücük atmaya devam et. Bilgin olmadan yorum yaparsan böyle rezil olabilirsin.

Diyorum ya marka olarak öneriyorum ayrıca CV550 yazısını görmemiş olabilirim hani anlamıyorum neden bir insanın eksiğini düzeltmek yerine rezil oluyor dersinki arkadaş bilgisayarcıda doğmuş herkesin kendi ayıbı :)

Diyorum ya marka olarak öneriyorum ayrıca CV550 yazısını görmemiş olabilirim hani anlamıyorum neden bir insanın eksiğini düzeltmek yerine rezil oluyor dersinki arkadaş bilgisayarcıda doğmuş herkesin kendi ayıbı :)
Tamam görmediysen dersin ki özür dilerim görmedim. Hatanı anlayıp telafi etmene yardımcı oluyorum attığım mesajda. Bilmediğin konuda mesaj atınca da komik duruma düşebiliyorsun onu belirtiyorum. Saçma bir şekilde mesajında gülücük görünce delleniyor insan.

Tamam görmediysen dersin ki özür dilerim görmedim. Hatanı anlayıp telafi etmene yardımcı oluyorum attığım mesajda. Bilmediğin konuda mesaj atınca da komik duruma düşebiliyorsun onu belirtiyorum. Saçma bir şekilde mesajında gülücük görünce delleniyor insan.

Anladım kusura bakma sen gülücük atınca bende anlam veremedim karşılık olarak attım aslında :) yani amacım aslında yardım etmekdi de biraz yanlış yardım oldu kusura bakmayın tekrar.

Geri
Yukarı